TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Миша ігрова Baseus GAMO 9 Programmable Buttons

Код скопійований Код: 38627
0.0 з 5.0
Тип

Миша

Під'єднання

Дротове

Інтерфейс

USB

Тип датчика

Оптичний

Кількість кнопок миші

9

Сумісність з ОС

Microsoft Windows

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Професійна ігрова миша

Хороша ігрова миша-це запорука успіху будь-якого геймера, а також приємних відчуттів, які ви отримаєте в слідстві улюбленої гри. Для повного комфорту і відмінної гри ми радимо вам звернути свою увагу на модель ігрової миші GAMO 9 Programmable Buttons від Baseus, яка не тільки має 9 додаткових спеціальнонастраіваемихклавіш, але і дозволяє вашій руці максимально зручно перебувати на поверхні протягом тривалих рейдів.

Унікальна швидкість сприйняття

Миша GAMO 9 Programmable Buttons ідеально реагує на кожен ваш рух, завдяки надточному і надпотужному оптичному датчику DPI. За допомогою цього ігрового аксесуара ви можете налаштувати DPI з показниками від 800 до 6400.

Крім того, в GAMO 9 Programmable Buttons є спеціальне ребристе колесо, яке запобігає повторні рухи, роблячи управління більш зручним. Також внизу ігрової миші знаходиться спеціальна підкладка, яка виключає ковзання.

Зручне управління грою

Ця ігрова миша від Baseus розроблена спеціально для геймерів - її відмінно видає конструкція з 9 додатковими налаштовуваними клавішами, яким ви можете самостійно задати потрібні функції: вибору/кидка/зміни зброї, управління персонажем і так далі.

 

Please, enter a valid value

tehnopass