TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Миша ігрова Logitech G102 Lightsync USB Black

Код скопійований Код: 37507
0.0 з 5.0
Тип

Миша

Під'єднання

Дротове

Інтерфейс

USB

Тип датчика

Оптичний

Кількість кнопок миші

6

Сумісність з ОС

Microsoft Windows
Mac OS
Chrome OS

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

  • 8000  ЧУТЛИВІСТЬ(ТОЧОК НА ДЮЙМ)

  • LIGHTSYNC   RGB-ОСВІТЛЕННЯ

  • КЛАСИЧНИЙ  ДИЗАЙН

RGB-ПІДСВІЧ ПО ТЕХНОЛОГІЇ LIGHTSYNC: КОЛІРНА ХВИЛЯ

Вибирайте вподобаний варіант з готових запам'ятовуються анімацій, налаштувань гри і мультимедіа або створіть свій власний — у вашому розпорядженні палітра на 16,8 млн відтінків

ПРОСТА НАСТРОЙКА

Задайте один колір або скомбінуйте три, виберіть попередньо забавну анімацію або створіть власну. Рішення за вами! Миша легко синхронізувати з будь-яким іншим пристроєм Logitech G LIGHTSYNC.

ДИНАМІЧНА ДИСКРЕТИЗАЦІЇ
ВМІСТУ ЕКРАНУ

Задайте параметри підсвічування в дискретизатор, щоб забезпечити її синхронізацію з тим, що відбувається на екрані. Налаштуйте функцію реагування миші на зміну кольору під час гри, перегляду фільмів та ін ..

ВІЗУАЛІЗАТОРОМ ЗВУКА

Насолоджуйтесь кольоровою візуалізацією звуку, прослуховуючи музику, переглядаючи фільми або занурюючись в гру. Налаштуйте рівні і кольору для організації власної танцювальної вечірки.

ДАТЧИК ІГРОВОГО КЛАСУ

Оцініть високу точність переміщення і чудову чутливість курсору, які забезпечує датчик ігрового класу. Використовуючи функцію настройки чутливості, можна задати необхідний рівень в межах від 200 до 8000 точок на дюйм. ПО Logitech G HUB дозволяє створити до 5 предустановок.

 

ПЕРЕВІРЕНИЙ ЧАСОМ ДИЗАЙН

Класична 6-кнопкова конструкція миші забезпечує комфорт і точність рухів під час дослідження територій, читання заклинань і розробки стратегій гри. За допомогою ПО Logitech G HUB можна призначати внутріігровиекоманди, контролювати процес управління системою і виконувати настройку функціональних клавіш, що значно спростить ігровий процес.

 

ОПТИМІЗУВАТИ
МЕХАНІЗМ РОБОТИ
КНОПОК

Ліві і праві основні кнопки оснащені ексклюзивним металевим пружинним механізмом Logitech G, який забезпечує виключно точне і стабільне спрацьовування.

ІГРОВЕ
ПО LOGITECH G HUB

Миша G102 сумісна з будь-якою операційною системою, однак для максимально ефективного використання пристрою рекомендується завантажити безкоштовне програмне забезпечення. Його використання і установка не представляють ніяких труднощів. ПО Logitech G HUB — це комплексне рішення, що дозволяє виконувати повноцінну індивідуальну настройку підсвічування, чутливості і команд кнопок миші G102.

Please, enter a valid value

tehnopass