063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Гриль Gorenje KR1800SDP

Код скопійований Код: 38106
0.0 з 5.0
Тип

Контактний (Прижимний)

Потужності, Вт

1800

Розміри робочої поверхні

22 х 29 см

Робоча поверхня

Комбінована

Тип керування

Механічне

Матеріал поверхні смаження

Антипригарне

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Гриль контактного типу

Електрогриль Gorenje KR 1800 SDP працює за принципом притискання: за рахунок того, що панелі щільно змикаються між собою, усередині утворюється простір із високою температурою. Ви зможете приготувати смачні страви кухні здорового харчування: не відмовляючись від смаженого, а знижуючи кількість жиру в їжі. При робочій поверхні розміром 34х23 см ви отримуєте досить великий майданчик для приготування, не використовуючи при цьому багато кухонного простору.

Фото 1 Gorenje KR 1800 SDP

Розкриття на 180 градусів

Один з варіантів позиції панелей передбачає їх повне розкриття на 180°. Це зручно, адже для приготування барбекю у вас з'являється вдвічі більше вільного місця. Частини електрогриля розміщуються на одній лінії, а користувач використовує весь потенціал пристрою. Використовуйте однакові панелі або комбінуйте їх на власний розсуд.

Фото 2 Gorenje KR 1800 SDP

Антипригарне покриття

Варто зауважити, що пластини Gorenje KR 1800 SDP мають не тільки продуману структуру поверхні, але й забезпечують антипригарний ефект. На них нанесений шар протипригарного складу, який рівномірно розігрівається нагрівальним елементом, після чого виключено прилипання їжі до окремих зон гриля. Знімна конструкція відмінно піддається очищенню. Кожна з двосторонніх пластин – з одного боку рівна, з іншого рифлена.

Фото 3 Gorenje KR 1800 SDP

4 температурні режими

У розпорядженні користувача нагрівальна система потужністю 1800 Вт. За допомогою поворотного перемикача ви зможете вибрати один із чотирьох режимів, які дозволять поступово наростити інтенсивність температурного впливу. Так ви забезпечите саме те температурне середовище, яке потрібне для вибраного виду їжі.

Фото 4 Gorenje KR 1800 SDP

Термоізольована ручка

Модель має продумані деталі ергономіки, які дають можливість користуватися пристроєм з особливою зручністю. Прикладом цього служить термоізольована рукоять, яка не нагрівається, за рахунок чого ви зможете легко працювати з грилем Gorenje KR 1800 SDP, не боячись обпектися.

Фото 5 Gorenje KR 1800 SDP

 

Please, enter a valid value