TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Samsung VCC41U1V3P

Код скопійований Код: 39504
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

З мішком

Об'єм пилозбірника, л

3

Основні насадки

Підлога-килим

Вихідний фільтр

Мікрофільтр

Потужність

750 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Модель з мішком

Пилосос Samsung VCC41U1V3/UK демонструє, що якісно продумана техніка здатна чудово справлятися з будь-якими за складністю завданнями. В якості пилозбірника служить мішок. Такий тип резервуара вміщує в себе 3 л вмісту, за рахунок чого одноразового розхіднику вистачить на кілька циклів прибирання (кількість залежить від ступеня забруднення приміщення і його площі). Також окремо ви можете придбати багаторазовий мішок, що дозволяє заощадити кошти в майбутньому.

Фото 1 Samsung VCC41U1V3/UK

Типи парковки

Конструкція пилососа Samsung VCC41U1V3/UK передбачає можливість переміщення на колесах по кімнатах, а паркувати техніку можна двома способами: вертикально і горизонтально. Випускні отвори розташовані таким чином, що при будь-якій позиції корпус не перегрівається, а ви можете обрати найбільш зручний варіант в кожному конкретному випадку. Ручка дозволить переносити пристрій в руках, що не так складно при вазі 4.8 кг.

Фото 2 Samsung VCC41U1V3/UK

Щітки і насадки

Комплектація додатковими щітками і насадками дозволить вам використовувати повний арсенал можливостей для отримання ідеального результату. Усередині корпусу є виїмки для них: так аксесуари завжди будуть під рукою в найпотрібніший момент. Разом з основною щіткою поставляється насадка 2-в-1 – пристосування для збору пилу в щілинах і на поверхнях твердих меблів у вигляді основи з надягаємою зверху щіткою.

Фото 3 Samsung VCC41U1V3/UK

Потужне втягування

Втягуючий потік активується при включенні мотора потужністю 750 Вт (потужність всмоктування дорівнює 180 Вт на максимумі). Користувач може відрегулювати цей параметр за допомогою регулятора на панелі управління, а також відсунувши заслінку. Другий варіант послаблює інтенсивність потоку за рахунок віконця в трубі, що відкрилося.

Фото 4 Samsung VCC41U1V3/UK

Робота на килимі

Універсальна щітка пилососа Samsung VCC41U1V3/UK дозволить однаково ефективно працювати як з твердими гладкими покриттями, так і з ворсистими варіантами. Для того, щоб перейти на килим, досить перемкнути щітку на довгу щетину, після чого вона ефективно прибере загублені між ворсом частинки.

Фото 5 Samsung VCC41U1V3/UK

Please, enter a valid value

tehnopass