TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Пилосос Samsung VC07M3110VB

Код скопійований Код: 41668
0.0 з 5.0
Тип прибирання

Сухе

Тип пилососа

Контейнерного типу (без мішка)

Об'єм пилозбірника, л

2

Основні насадки

Підлога-килим

Вихідний фільтр

НЕРА

Потужність

650 Вт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Постійна висока ефективність збирання

Пилосос Samsung VC07M3110VB/UK — це модель потужна, комфортна, якісна модель контейнерного типу. Вона проста у використанні, зручна та ефективна для всіх типів прибирання із сучасною системою фільтрації повітря. Турбіна Anti-Tangle гарантує постійний рівень потужності всмоктування та не забиватиметься вовною. Спеціальна решітка захищає турбіну від вовни, волосся, забезпечуючи постійний потужний повітряний потік. Більше не потрібно очищати пилосос вручну. Ідеальне рішення для ефективного прибирання!

Фото 1 Samsung VC07M3110VB

Висока та стабільна потужність всмоктування

Технологія Cyclone Force пилососу Samsung VC07M3110VB/UK передбачає наявність пилозбірника системи циклон, що зберігає потужність всмоктування протягом усього прибирання. Під дією відцентрової сили потік повітря потрапляє у внутрішній відсік, де частинки пилу та сміття поділяються, переміщуючись у зовнішній відсік. При цьому повітря на виході стає очищеним, пройшовши систему фільтрації. Максимальна потужність пилососу складає 650 Вт, що гарантує максимальну чистоту після прибирання будь-яких поверхонь.

Фото 2 Samsung VC07M3110VB

Турбіна Anti-Tangle

Високий рівень продуктивності пилососа обумовлений фірмовою турбіною Anti-Tangle. Вона розміщена навпроти циклону та обертається з високою швидкістю, створюючи силу, що відштовхує сміття. Тому велике сміття потрапляє у зовнішній відсік циклону, а проміжний повітряний потік відкидає волосся, вовну та волокна, не допускаючи до центрального контейнера. Очищене повітря з частинками пилу потрапляє на вихідний фільтр HEPA 13, який вловлює пил, бактерії, алергени. Турбіна також захищає двигун від забруднення.

Фото 3 Samsung VC07M3110VB

Універсальність та ергономічність

Пилосос оснащений усім необхідним для якісного прибирання будь-яких поверхонь та меблів. Висока потужність всмоктування 190 Вт дозволяє зібрати все сміття одним рухом. У комплекті є дві зручні насадки. Основна щітка для очищення різних поверхонь підлоги та килимових покриттів, а також щілинна насадка, яка допоможе позбутися пилу у важкодоступних місцях. Ширина зони прибирання складає 28 см, а її радіус 9 м, за рахунок шнура довжиною 6 м. Кнопки ввімкнення та регулювання потужності зручно розташовані на корпусі.

Фото 4 Samsung VC07M3110VB

Комфортне та просте використання

Пилосос Samsung VC07M3110VB/UK ретельно продуманий для досягнення максимального комфорту експлуатації. Фільтр просто почистити, промивши його під струменем води. Він легко знімається та встановлюється назад, гарантуючи постійну ефективність та тривалий термін служби. Контейнер для сміття об'ємом 2 літри дозволяє прибрати велику площу без його очищення. Крім того, він зроблений із міцного прозорого пластику, тому зручно контролювати ступінь його наповнення, не перериваючись.

Фото 5 Samsung VC07M3110VB

 

Please, enter a valid value

tehnopass