TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Стайлер Magio MG-175P

Код скопійований Код: 25399
0.0 з 5.0
Тип

Стайлери багатофункційні

Для створення

Гладкої зачіски
Гофре

Матеріал покриття

Кераміка

Тип керування

Механічне

Кількість температурних режимів

1

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Щипці для волосся MAGIO MG-175P з насадками для гофре

Стайлер Magio MG-175P від Magio потужністю 25 Вт ідеально підійде, щоб швидко зробити красиву зачіску. Вам будуть до снаги зачіски будь-якої складності та задуму.

Корпус виготовлено із приємного на дотик високоякісного пластику, який запобігає плавленню під час нагрівання й гарантує тривалий строк роботи інструмента. Матеріал поверхні робочих пластин — кераміка, що впливає не тільки на кінцевий результат зачіски, але й на здоров'я волосся. Такі пластини завдають найменшої шкоди, швидко та рівномірно нагріваються, легко ковзають по волоссю й запобігають електризації.

Випрямляч обладнано подовженими нагрівальними пластинами завширшки 25 мм, завдяки яким можна досягти ідеальних результатів за коротший час. Прасочка швидко нагрівається й буде готова до використання менше ніж за хвилину.

У комплекті три знімні панелі для випрямлення, великих хвиль і маленьких хвиль, які професійно та дбайливо забезпечать чудову укладку. Завдяки скороченій кількості рухів під час випрямлення волосся укладання забиратиме менше часу.

Випрямляч обладнано спеціальним фіксатором, розташованим в основі приладу. Він фіксує пластини, забезпечуючи зручне зберігання випрямляча та захист від пошкоджень. Петелька для підвішування й обертовий шнур на 360° завдовжки 1.7 м створюють додаткову зручність під час використання.

Please, enter a valid value

tehnopass