TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Scarlett SC-HB42F63

Код скопійований Код: 42452
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

800

Кількість швидкостей

1

Матеріал ніжки блендера

Метал

Матеріал корпуса

Метал / Пластик

Насадки

Міні-подрібнювач
Вінчик для збивання

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Класичний ручний блендер 
Блендер Scarlett SC-HB42F63 представлений у вигляді традиційної моделі ручного типу. Він має зменшений діаметр рукоятки (42 мм), за рахунок чого вам буде зручно тримати її в руках. Серія пристроїв FamilyLife відрізняється унікальним дизайном в чорних тонах з яскравим написом-лого на корпусі. Цей блендер, як і вся техніка лінійки, ергономічний і чудово вписується в найпоширеніші концепції оформлення. Варто зауважити, що такий тип пристрою має відмінну портативність, за рахунок чого його використання в будь-яких умов не буде затьмарено ніякими неприємними факторами. 

Двигун потужністю 800 Вт 
Для ручного блендера модель має дуже високий показник потужності, який дозволяє йому стати не просто змішує, але і подрібнюючим пристроєм. Мотор продуктивний за рахунок високої потужності (800 Вт). Такий двигун створює крутний момент, який дозволить впоратися з самими твердими складовими. А в поєднанні з нержавіючими лезами вам підкориться практично всі. 

Міні-подрібнювач закритого типу 
Виріб укомплектовано подрібнювачем на 350 мл. Він має закриту конструкцію, за рахунок чого всередині досить зручно працювати з такими інгредієнтами як м'ясо, печінка, риба, травами, хлібом та ін. Таке доповнення дозволить з легкістю створити ваш улюблений соус або паштет, при цьому не ризикуючи збирати його шматочки зі стін кухні . 

Металеві ножі MULTIEFFECT 
Окремої уваги заслуговує конструкція лез. Вони зроблені так, щоб з найкращим ефектом подрібнювати їжу, яка під них потрапляє. Нержавіюча сталь не піддається впливу високої температури, а також не вступає в хімічну зв'язок з їжею, за рахунок чого не створюється елементів з шкідливими речовинами. 

Комплектація набору віночком 
Для того, щоб збити склади легкої консистенції в піну або просто змішати їх складові, використовують віночок.
 

Please, enter a valid value

tehnopass