TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Rotex RTB830-B

Код скопійований Код: 31989
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

800

Кількість швидкостей

2

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Міні-подрібнювач
Вінчик для збивання
Тертка для дерунів
Для пюре
Насадка-міксер із двома вінчиками
Гак для замішування тіста
Спінювач молока

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Максимум продуктивності

Стаціонарний блендер Rotex RTB830-B - це повноцінна робоча платформа для кухні, розрахована на безліч операцій. Перед вами набір, який має повне оснащення для приготування страв будь-якої складності, здатний стати відмінною альтернативою кухонного комбайну. У конструкції застосований чорний і прозорий пластик, а також нержавіюча сталь. Таке рішення виглядає стильно і лаконічно, а також має високу зносостійкість.

Велика потужність

Представлена ​​модель відноситься до техніки високої потужності - 800 Вт. У поєднанні з гострими ножами це дає можливість подрібнити практично будь-які інгредієнти, навіть вельми тверді (наприклад, горіхи). Робота проводиться в 2 режимах швидкості з системою плавного регулювання - ніяких навантажень на мотор.

Чотирьохпелюсткові ножі

У конфігурації використаний сучасний варіант куполоподібної насадки з 4-лопатевим ножами. Це досить функціональне рішення, що дозволяє досить швидко впоратися з будь-якими об'ємами приготування. Природно, що часу на обробку витрачається вдвічі менше, ніж при використанні моделей з подвійними ножами. Ножі зроблені зі сталі, тому вони не іржавіють і тримають свою гостроту до останнього.

Комплектація аксесуарами

У вашому розпорядженні багатофункціональна техніка, можливості якої широкі завдяки насадкам, якими комплектується пристрій. Ви зможете збивати, змішувати і створювати тісто разом з одинарним вінчиком, подвійною насадкою з вінчиками і гаками для тіста. Шинковочні і терткові диски різних видів спростять нарізку і натирання. Великий подрібнювач оснащений штовхачем для безперервного додавання інгредієнтів і подвійними ножами, що обертаються на високій швидкості. Насадка для пюре позбавить від необхідності ручної складної роботи по рятуванню від грудок. Мірний стакан з кришкою відмінно адаптований для змішування і зберігання.

Please, enter a valid value

tehnopass