TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Блендер Braun MQ 7035 X BK

Код скопійований Код: 42394
0.0 з 5.0
Тип

Заглибний

Потужність, Вт

1000

Кількість швидкостей

21

Матеріал ніжки блендера

Метал

Насадки

Вінчик для збивання
Міні-подрібнювач

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Заглибний блендер серії MultiQuick 5

Максимальна потужність моторного блоку: 1000 Вт. Кількість швидкостей: 21+Турбо режим. Колір: чорний/металік.
У комплектацію входить: моторний блок із системою EasyClick (Type: 4191); металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBell та SplashControl; насадка подрібнювач на 500 мл (Type: СA); віночок для збивання та перемішування; мірна склянка з чіткою мірною шкалою на 600 мл.

Простий та зручний

Готування практично завжди передбачає повторення кількох обов'язкових дій – подрібнення, змішування чи збивання інгредієнтів. Це можна зробити як вручну, так і за допомогою сучасної побутової техніки. Навряд чи ви станете задіювати всю потужність кухонного комбайна або кухонної машини для того, щоб збити всього пару-трійку яєць для омлету. Для подібних рутинних завдань краще купити блендер Braun MQ 7035 X. Він розроблений спеціально, щоб стати вашим головним помічником у повсякденних кулінарних турботах, бути завжди в готовності до роботи відразу, як тільки це буде потрібно.

Максимум ефективності

Потужність приладу досягає 1000 Вт і дозволить вам майже без обмежень обробляти більшість видів продуктів. Унікальна фірмова система контролю швидкості обертання насадки забезпечує дивовижну точність та легкість рухів. Швидкість обертання насадки не встановлюється суворо за допомогою регулятора або кнопки. У цій моделі реалізований зовсім інший принцип: чим сильніше ви стискаєте ручку, в яку вмонтований перемикач, тим швидше обертається насадка. Рішення може здатися незвичним і вимагатиме деякої вправності. Але тільки спочатку.

Комплектація

Нічого зайвого, тільки найнеобхідніше. Замість металевої ноги блендера можна під’єднати віночок чи насадку малий подрібнювач. Перший застосовується для змішування продуктів у відкритому посуді. Малий подрібнювач є пластиковою ємністю 0,5 л об'єму. У ній дуже зручно перемішувати, наприклад, невеликі порції овочевих салатів, а також готувати поживні суміші для дітей. В принципі всі насадки є досить універсальними, а також під’єднуються і від'єднуються від моторного блоку одним рухом, за рахунок системи EasyClick Plus.

 

Please, enter a valid value

tehnopass