TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Морозильна скриня Edler EM-384C

Код скопійований Код: 36335
0.0 з 5.0
Тип

Скриня

Система розморожування

Статична

Клас енергоспоживання

А+

Тип керування

Механічне

Висота, см

85

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Місткість і доступність

Для збереження великого запасу продуктів необхідно щось містке і надійне. З цією роллю прекрасно впорається морозильна камера Edler EM-384C. Основний її функцією є заморожування і збереження продуктів на тривалий період часу. За допомогою цього пристрою ви легко зможете зробити запаси літніх ягід і овочів на зимовий період. Порадуйте своїх близьких пирогом з полуницею або компотом з вишні в будь-який час року. Приготуйте домашнє морозиво для всієї родини - морозильна камера від Edler прекрасно вмістить великий обсяг цього десерту. Приємна ціна морозильної камери Edler EM-384C робить її більш доступною.

Особливості морозильної камери Edler EM-384C

Морозильна камера Edler EM-384C у вигляді скрині дозволяє максимально ефективно використовувати внутрішній об'єм приладу. Морозилки такого типу ідеальні для зберігання габаритних продуктів. Місткість камери в 290 літрів не обмежує вас в кількості заморожуються інгредієнтів. Висувні ящики дозволять зберегти кожен вид продуктів окремо.

Додаткові можливості

Морозильна камера Edler EM-384C має функцію швидкого заморожування, що забезпечує більш швидку і якісну заморозку. Ніжки приладу регульовані і дозволяють вам налаштовувати його висоту на потрібний вам рівень. Рівень шуму всього в 41 дБ забезпечує практично безшумну роботу даної морозильної камери. Механічне управління забезпечує простоту використання приладу. Пристрій здатний забезпечити 57 годин автономної роботи без електроживлення. Перший клас захисту від ураження електричним струмом робить прилад ще більш безпечним в щоденному використанні.

Please, enter a valid value

tehnopass