063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Bosch MFW2517W

Код скопійований Код: 39414
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1500

Насадки

Для ковбасних виробів
Для тертки/шатківниці
Для томатів/ягід

Реверс

Немає

Номінальна потужність, Вт

350

Продуктивність, кг/хв

1.7

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Якість, продуктивність і комфорт

Електрична м'ясорубка Bosch MFW2517W гарантує німецьку якість. Надійна збірка, багатофункціональність, комфорт і довговічність — це безперечні переваги даної моделі. Бренд відомий і улюблений багатьма користувачами по всьому світу. Перевірена роками якість, постійне вдосконалення пропонує техніка Bosch. Насадки до м'ясорубки роблять її універсальною. Компактна, безшумна, потужна кухонна машина ідеально впорається з подрібненням продуктів.

Фото 2 Bosch_MFW2517W

Швидка та продуктивна м'ясорубка

Двигун електром'ясорубки Bosch MFW2517W має високий рівень потужності, максимальне значення якого дорівнює 1500 Вт. Вихідний отвір розміром 5 см досить великий. За рахунок даних характеристик модель відрізняється високою продуктивністю. Мясорубка легко та оперативно переробляє 1,7 кг продукту за хвилину. Максимальна швидкість, точність і безшумність дозволяють отримати шикарний фарш, подрібнити або нашинкувати овочі, фрукти та ін. Купуйте незамінного помічника на кухню.

Фото 3 Bosch_MFW2517W

Практичність і простота догляду

Універсальне використання м'ясорубки Bosch MFW2517W без сумніву порадує господинь. Щоб експлуатація приладу була максимально комфортною, виробник подбав про додаткові аксесуари та насадки. Ця м'ясорубка створена не тільки для фаршу. Електром'ясорубку легко мити, зберігати. Її компактні розміри дозволяють зберігати її в будь-якій кухонній шафі або на столі. Багато місця прилад не займає. Для виготовлення використовувалися міцні, надійні та прості за доглядом матеріали.

Фото 4 Bosch_MFW2517W

Технологія захисту від перевантажень

Bosch MFW2514W — довговічна та надійна німецька техніка. Захищає від поломок основну деталь м'ясорубки спеціальний запобіжник. Муфта не дозволить двигуну вийти з ладу. Внаслiдок попадання твердого предмета в м'ясорубку пластиковий запобіжник на шнеку ламається, таким чином захищаючи двигун. Муфту-запобіжник можна самостійно змінити. Ніжки-присоски не дають ковзати м'ясорубці по столу. Спеціальний штовхач дозволить виключити контакт з ріжучими деталями приладу.

Фото 5 Bosch_MFW2517W

Повний набір необхідних насадок

Електром'ясорубка Bosch MFW2517W укомплектована відмінним набором насадок для виконання будь-якого завдання з подрібнення. Є два диска з різним діаметром отворів для виготовлення фаршу: 3,8 мм і 8 мм. Три насадки-барабана для терки або шинкування овочів, фруктів, сиру, сухарів, горіхів та ін. Можна вибрати різні форми нарізки. Також є шнековий соковитискач, незамінна річ для будь-якої господині. Це виготовлення смачних свіжих фрешів, соку з ягід і фруктів. Причому кількість м'якоті в соку можна регулювати сіточкою.

Фото 6 Bosch_MFW2517W

Відома німецька якість

М’ясорубка Bosch MFW2517W втілює німецькі стандарти, які визнані всім світом. Надійність техніки обумовлена відповідальним підходом до виробництва та виготовлення техніки. Використовуються кращі сучасні матеріали й технології. На виробництві використовується сучасне обладнання та проходить контроль якості продукції на всіх етапах. Плюс досить серйозна система тестування продукції. Техніка Bosch не підведе та довго служитиме.

Фото 7 Bosch_MFW2517W

Please, enter a valid value