063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Bosch MFW2515W

Код скопійований Код: 40433
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1500

Насадки

Для ковбасних виробів
Для томатів/ягід

Реверс

Немає

Номінальна потужність, Вт

350

Продуктивність, кг/хв

1.7

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Якість, продуктивність і комфорт

М’ясорубка Bosch MFW2515W є зручною та легкою у використанні, функціональна техніка від німецького відомого виробника. Вона допоможе та збільшить швидкість приготування величезної кількості улюблених страв. Потрібно буде лише включити електром'ясорубку. Додаткові насадки та функції забезпечують універсальність м'ясорубки. Ця модель завжди показує кращий результат. Практично безшумний інструмент, який полегшує роботу господаркам на кухні.

Фото 2 Bosch_MFW2515W

Відмінна продуктивність

М’ясорубка Bosch MFW2515W володіє потужним надійним двигуном, потужність якого може досягати 1500 Вт. У сукупності з досить великим діаметром вихідного отвору в 5 см м'ясорубка має високу продуктивність. За 1 хвилину вона переробляє 1,7 кг продуктів. Швидко, акуратно, практично безшумно ви отримуєте ідеальний фарш, нарізані або подрібнені фрукти, овочі. Просто незамінна техніка на будь-якій кухні.

Фото 3 Bosch_MFW2515W

Універсальність використання та зручне зберігання

У комплекті до м'ясорубці Bosch MFW2515W йдуть додаткові аксесуари, з якими ви розширите можливості приготування багатьох страв і поліпшите їх якість. Компактні розміри м'ясорубки роблять її зберігання на кухні більш зручним. Мясорубка легко розбирається та миється. Практичні й надійні матеріали зберігають надовго ідеальний зовнішній вигляд.

Фото 4 Bosch_MFW2515W

Безпечна робота без перевантажень

Комфорт використання та довговічність м'ясорубки Bosch MFW2515W забезпечує захист від перевантажень. Конструкція даної моделі передбачає спеціальний механічний запобіжник-муфту. У разі випадкового перевантаження, запобіжник захистить двигун від поломки. Щоб м'ясорубка не ковзала по поверхні столу та було зручніше працювати, ніжки приладу виготовлені з прогумованого матеріалу.

Фото 5 Bosch_MFW2515W

Необхідні насадки для будь-яких завдань

Bosch MFW2515W може впорається з будь-яким завданням з подрібнення. У комплекті йде два диска з різним діаметром отворів 3,8 і 8 мм. З їх допомогою можна зробити все, починаючи від паштету й закінчуючи ковбасними виробами. Спеціальна насадка для ковбасок, що входить в комплектацію, зробить процес їх приготування швидким і легким. Кілька хвилин і смачні домашні ковбаски готові. Також обов'язково стане в нагоді на кухні шнекова насадка-соковитискач. Можна регулювати кількість м'якоті сітчастим фільтром.

Фото 6 Bosch_MFW2515W

Якісна німецька техніка

Мясорубка Bosch MFW2515W втілює в собі німецькі легендарні стандарти якості. Довговічна та надійна модель стане вдалою покупкою. Професійні німецькі фахівці прославилися на весь світ, завдяки своїй увазі до деталей і контролю всіх етапів виробництва. Вся продукція німецького виробника виготовляється на сучасному обладнанні з використанням інноваційних технологій. Не варто забувати про багатоступеневу систему контролю, а также серйозне тестування кожної моделі.

Фото 7 Bosch_MFW2515W

Please, enter a valid value