TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Конвектор Ardesto CH-1500MOW

Код скопійований Код: 34368
0.0 з 5.0
Призначення

Побутовий

Монтаж

Підлоговий

Потужність, Вт

1500

Площа обслуговування, кв. м

15

Тип нагрівального елемента

Відкритий

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Тепло в будинок

Електричний конвектор з механічним управлінням Ardesto CH – 1500MOW дозволить створити в будинку атмосферу тепла і затишку, швидко і без ризику для здоров'я прогріваючи повітря в кімнаті. Модель працює за принципом природної конвекції, при якій повітряні маси постійно циркулюють через обігрівач і поступово нагрівають весь простір. При цьому немає втрат кисню і повітря не пересушується, що гарантує оптимальний мікроклімат в кімнаті для продуктивної роботи і комфортного відпочинку.

Фото 1 Ardesto CH-1500MOW

Швидкі налаштування

Зручний і простий в управлінні поворотний перемикач дасть можливість легко і швидко виставити потрібний режим. Пара клавіш на включення контролюють режим інтенсивності. Ardesto CH - 1500 MOW однаково ефективна на повній або половинній потужності, забезпечуючи більш швидкий або помірний обігрів по ситуації. Вбудований високонадійний термостат постійно моніторить температуру навколишнього середовища і своєчасно включає/відключає пристрій для підвищення продуктивності і економії ресурсів.

Фото 2 Ardesto CH-1500MOW

Безпека та якість

Нагрівальний елемент закритого типу максимально простий і надійний в роботі. При підвищеній ефективності нагріву, Ardesto CH-1500 MOW працює досить тихо і плавно, не викликаючи дискомфорт у ваших близьких. Потужності 1,5 кВт предостатньо для обігріву будь-яких приміщень площею до 15 кв.м. При цьому користувач самостійно регулює потрібний температурний режим. Вбудований датчик тепла попередить ризик перегріву, а в разі падіння спрацює система на відключення.

Фото 3 Ardesto CH-1500MOW

Міцний монтаж

Настінний і підлоговий монтаж дає повну свободу вибору і забезпечує максимальний комфорт користування. Необхідний набір кронштейнів з надійного, високоміцного матеріалу наданий в комплекті, що гарантує якісну фіксацію вертикально. Пасивні опори знизу забезпечують стійкість на будь-якій поверхні, без ризику пошкодити делікатне покриття підлоги. Компактні габарити 450х600х110 мм і відносно невелика вага 3,8 кг – можливість легко переміщати Ardesto CH-1500 MOW.

Фото 4 Ardesto CH-1500MOW

Please, enter a valid value

tehnopass