TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Конвектор Ardesto CH-2000MOW

Код скопійований Код: 34120
0.0 з 5.0
Призначення

Побутовий

Монтаж

Настінний
Підлоговий

Потужність, Вт

2000

Площа обслуговування, кв. м

20

Тип нагрівального елемента

Відкритий

Особливості

З коліщатками/ніжками для переміщення
З термостатом

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Нагрівальний елемент
У Ardesto CH-2000MOW використаний нагрівальний елемент відкритого голчастого типу. Такий пристрій характеризується високим ступенем нагрівання і найменшою інерцією. Якщо говорити простими словами, то обігрівач моментально нагрівається і так само миттєво стає холодним.


Варіанти установки
Представлена ​​модель дуже універсальна в застосуванні, тому що її можна використовувати в двох варіантах - настінному і підлоговому. Щоб обидва типи були зручно втілені в життя комплектація забезпечена монтажними настінними кріпленнями та функціональними стійкими ніжками.


Зручне управління
Механічний термостат має просте управління, яке базується на кнопці включення і поворотній кнопці. Перша потрібна для приведення пристрою в дію, а друга визначає температурний режим його роботи. Обидва елементи розташовуються на задній стінці обігрівача, за рахунок чого роблять зовнішній вигляд конвектора лаконічним і позбавленим непотрібних деталей.


Захисні механізми
У обігрівача Ardesto CH-2000MOW чутливі датчики, що впливають на зміну його власної температури і показника температури навколишнього середовища. Якщо поверхня обігрівача занадто розігрівається, то активується захищаючий від перегріву механізм. Якщо в приміщенні стає занадто холодно, то пристрій самостійно вмикається і починає обігрівати кімнату.


Водо- і пилезахищеність моделі
Завдяки реалізованому в конвекторі водопилозахисним властивостям (IP20) ви отримуєте надійний пристрій, який має другий індекс захисту від пилу і твердих частинок, але не передбачений для використання у ванній кімнаті, тому що зовсім не захищений від води. Це варто враховувати при підборі місця розташування конвектора.


 

Please, enter a valid value

tehnopass