TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Белвар КЕМ-П2У 302-08

Код скопійований Код: 33188
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1500

Насадки

Для ковбасних виробів
Для тертки/шатківниці
Для тіста та печива

Реверс

Є

Номінальна потужність, Вт

220

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Готуйте з натхненням

М'ясорубки Белвар КЕМ-П2У 302-08 з насадкою для профілювання тесту відмінно впораються з приготуванням листкових трубочок з тіста. У готові трубочки додаєте начинку і випікаєте. Готуйте домашню локшину, вермішель і макарони на швидку руку.

Бефстроганов

Мясорубка Белвар КЕМ-П2У 302-08 допомагає в приготуванні популярного страви російської кухні. За допомогою спеціальної насадки підготуйте тонко нарізані квадратики яловичини для приготування страви. Потім обсмажте шматочки і залийте сметанним соусом.

Готуйте печиво

У м'ясорубці Белвар КЕМ-П2У 302-08 за допомогою насадки - м'ясорубки приготуйте домашнє пісочне печиво з тіста. При приготуванні, пропускайте кожен маленький шматочок тесту через насадку з великої гратами і відрізайте ножем необхідну кількість. Так за короткий час тісто готове до випікання.

шинкування овочів

Заготовлюйте квашену капусту за допомогою приставки - шинкування. Нарізайте швидко капусту для приготування борщу, капусняк або тушкованої капусти. Три змінних барабана в комплекті для великого шинкування, натирання і нарізки картоплі скибочками, для дерунів або смаженої картоплі.

Зворотний хід

Зворотний рух для поліпшеної роботи пристрою. Якщо прожилки м'яса не були видалені і вони намоталося на шнек, потрібно дати задній хід натиснувши на кнопку і повернути м'ясо, яке ще не пройшло через решітку. Так, не докладаючи серйозних зусиль, продовжуєте виконувати роботу по переробці. Перевага такого підходу - процес приготування фаршу відбувається швидко, якісно і найголовніше легко, оскільки, якщо пристрій забилося не доведеться його розбирати.

Please, enter a valid value

tehnopass