TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Гриль Zelmer ZPR2000

Код скопійований Код: 38819
0.0 з 5.0
Тип

Контактний (Прижимний)

Потужності, Вт

2200

Розміри робочої поверхні

29 х 23 см

Робоча поверхня

Рифлена

Тип керування

Механічне

Матеріал поверхні смаження

Антипригарне

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Простий і мінімалістичний дизайн

Гриль Zelmer ZPR2000 - це відмінне рішення для збору друзів на приємний спільну вечерю. Особливо якщо ви не знавець приготування страв на багатті, то цей прилад допоможе приготувати все, що захочеться і в будь-який момент.

Спеціальна рифлена поверхню для приготування

На грилі Zelmer ZPR2000 можна готувати не тільки м'ясні, але і рибні, а також овочеві страви. Для цього підготовлені продукти досить викласти на спеціальну рифлену поверхню. Така форма дають максимальний ефект прожарювання, і в той же час страви виходять соковитими, що не пересушеним. Крім цього зберігається приблизно такий же аромат і смакові якості, какбудто Блудов реально готувалося на багатті.

Технічні особливості

Грилі Zelmer ZPR2000 і ціна приємно здивують, оскільки доступні для кожного. У приладі нанесено антипригарне покриття, яке захищає готуються страви від пригорання і прилипання до робочої поверхні. Достатня потужність пристрою в 2200 Вт дозволяє готувати швидко і ретельно прожарювати м'ясо і рибу, що також особливо важливо для безпеки і здоров'я.

5 попередньо встановлених режимів регулювання

Для приготування різних страв передбачено регулювання у вигляді механічного регулятора. Вона дозволяє виставляти потрібний температурний режим для створення будь-яких страв. Для зручності користувач може вибрати одну з них.

Технічне обслуговування та чищення без праці

Борти і ручка мають гладку поверхню, тому навіть якщо, щось втече під час приготування, то це не біда. Досить протерти прилад вологою, а потім сухою губкою і можна користуватися далі. Для кращих результатів необхідно ставити прилад на ідеально рівну і гладку поверхню. Поверхня для смаження виготовлена ​​з високоякісного металу, який добре нагрівається, і в той же час швидко віддає тепло.

Please, enter a valid value

tehnopass