TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Настільна плита Midea SKY2113

Код скопійований Код: 42383
0.0 з 5.0
Вид поверхні

Настільна

Тип поверхні

Індукційна

Кількість конфорок

1

Матеріал поверхні

Склокераміка

Керування

Сенсорне

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Електрична індукційна зона
Настільна плита Midea SKY2113 є окремою варильною зоною, яка продукує тепло за допомогою індукційної реакції. При цьому вона ефективно витрачає електроенергію, не втрачаючи тепло на нагріванні самої плити - реакція нагрівання активується тільки при використанні посуду з феромагнітними властивостями. Швидкий нагрів обумовлений високим ККД пристрою.

Склокерамічна поверхня
Склокераміка стала основою для створення плити, яка буде мати ідеальний зовнішній вигляд і добре очищатися від забруднень. Цей пристрій поєднує в собі обидві ці ознаки, дозволяючи вам не витрачати багато часу на приведення техніки в порядок. З огляду на те, що склокерамічна поверхня не нагрівається, то навіть розлите молоко можна буде прибрати з конфорки, без болісних маніпуляцій та тривалого очищення.

Кнопки управління і дисплей
Проста система управління представлена ​​рядом кнопок, які дозволять вибрати режим приготування, поміняти рівень потужності, задати час таймером. Відстежити ефективність виконання даних програм дуже просто: досить подивитися на світлодіодний дисплей, який надасть повний звіт про роботу плити.

Виділені режими готування
Настільна плита адаптована під найбільш затребувані операції, тому не вимагає занадто багато часу на налаштування роботи. Наприклад, такі режими як «Суп», «Жарка», «На пару», «Фритюр», «Каша» і «Рагу» одним натисканням відразу налаштовують ряд необхідних параметрів для досягнення необхідного результату.

Електронний програмований таймер
Опція таймера стане способом приготувати їжу точно контрольованої кондиції - не перетримати її довше звичайного. Коли запрограмований вами час підійде до кінця, техніка відключиться. Автоматичне відключення також відбувається, коли посуд знімають з майданчика.
 

Please, enter a valid value

tehnopass