063 952 02 20
 • Графік роботи Call-центра

 • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

 • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Маршрутизатор TP-Link TL-WR940N

Код скопійований Код: 13309
0.0 з 5.0
Тип

Стаціонарний

Інтерфейси

4 x LAN 10/100 Мбіт/с
1 x WAN 10/100 Мбіт/с

Кількість LAN-портів

4

WAN-порт

Ethernet

Стандарт зв'язку Wi-Fi

802.11b/g/a
802.11n

Кількість антен

3

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

TL-WR940N

450 Мбіт/с бездротовий маршрутизатор серії N

 • 450 Мбіт/с - ідеальна швидкість для додатків, чутливих до переривання, таких як, наприклад, перегляд відео високої чіткості
 • Три антени, що істотно підвищують якість і надійність з'єднання
 • Швидке налаштування захисту одним натисканням кнопки WPS
 • Контроль пропускної здатності за IP-адресами дозволяє адміністратору призначати допустиму пропускну здатність для кожного комп'ютера

*450 Мбіт/с бездротова швидкість тільки для пристроїв TL-WR940N V3, попередні версії підтримують тільки 300 Мбіт/с.

Застосування

Бездротовий маршрутизатор TL-WR940N - це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію MIMO, TL-WR940N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія та ігри по мережі. Пристрій виконаний в стильному корпусі і оснащено кнопкою QSS для швидкого встановлення захисту WPA2.

Підтримка стандарту N - збільшена швидкість передачі і дальність сигналу

Підтримуючи стандарт IEEE 802.11n, TL-WR940N дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 15 разів і в 5 разів порівняно зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g. Крім цього, маршрутизатор забезпечує швидкість передачі даних до 450 Мбіт/с. Особливості даного пристрою дозволяють зменшити коефіцієнт втрати сигналу при передачі його на далекі відстані і через перешкоди при використанні в офісах і багатокімнатних квартирах (навіть за наявності бетонних стін). Крім цього, за допомогою даної моделі ви зможете легко налаштувати бездротове з'єднання на великій відстані там, де безсилі звичайні пристрої на базі стандарту 11g. 

Покращені пропускнi властивостi бездротової мережі

Особливості даного пристрою дозволяють зменшити коефіцієнт втрати сигналу при передачі його на далекі відстані і через перешкоди при використанні в офісах і багатокімнатних квартирах (навіть за наявності бетонних стін). Крім цього, за допомогою даної моделі ви зможете легко налаштувати бездротове з'єднання на великій відстані там, де безсилі звичайні пристрої на базі стандарту IEEE 802.11g . Це також означає, що ваш маршрутизатор забезпечить таку швидкість з'єднання, при якій програми з інтенсивним трафіком (наприклад, онлайн-відео високої чіткості (HD Video), VoIP телефонія, онлайн-ігри) будуть працювати якісно і без збоїв.

 • Підтримка WPA/WPA2 шифрування - розширені можливості захисту мережі

  На сьогоднішній день технологія WEP шифрування вже не є найбільш надійним захистом для даних, переданих по бездротовій мережі.Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технології WPA/WPA2 шифрування, розроблені виробничої групою об'єднання WI-FI Alliance для підвищення рівня безпеки бездротових мереж.

 • Кнопка WPS - швидке налаштування захисту мережі

  Маршрутизатор TL-WR841N підтримує технологію WI-FI Protected Setup ™ (WPS) і оснащений кнопкою WPS для швидкого налаштування захисту. Тепер користувач може миттєво встановити захист бездротової мережі шляхом одноразового натискання кнопки WPS, після чого в бездротовому з'єднанні буде автоматично встановлено WPA2  захист (надійніший в порівнянні з шифруванням WEP).  Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний - вам навіть не потрібно запам'ятовувати пароль!

 • Простота налаштування

  Разом з маршрутизатором Ви отримаєте компакт-диск з Помічником зі швидкого налаштування (Easy Setup Assistant,), з яким ви зможете в по-кроковому режимі виконати налаштування пристрою, створити свою бездротову мережу і захистити її.

  Дана програма дуже проста, і навіть недосвідчені користувачі зможуть без особливих зусиль встановити бездротове з'єднання.

Please, enter a valid value