063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Маршрутизатор TP-Link Archer C24

Код скопійований Код: 41559
0.0 з 5.0
Тип

Стаціонарний

Інтерфейси

1 порт WAN 10/100 Мбіт/сек
4 порти LAN 10/100 Мбіт/сек

Кількість LAN-портів

4

WAN-порт

Ethernet

Стандарт зв'язку Wi-Fi

802.11b/g/a
802.11n
Wi-Fi 5 (802.11ac)

Кількість антен

4

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Швидкий двохдіапазонний Wi-Fi

Два діапазону Wi-Fi дозволять підключити нові пристрої до швидшому і точному діапазону 5 ГГц, в той час як стандартний діапазон 2,4 ГГц забезпечить більш широке покриття і стабільне підключення для всіх інших пристроїв.

Посилений сигнал у всьому будинку

Доступ до розваг з будь-якого куточка будинку забезпечується чотирма зовнішніми високопродуктивними антенами, а технологія Beamforming дозволить виявити пристрої і направляти концентрований сигнал в їхньому напрямку, навіть якщо вони далеко або у них низька потужність.

Взаємодіє відразу з декількома пристроями

Вбудована технологія MU-MIMO дозволяє підключити більше пристроїв без збільшення затримок – тепер одночасний перегляд потокових відео на двох різних пристроях MU-MIMO буде таким же плавним, як якби було підключено лише один пристрій, за умови, що це дозволяє пропускна здатність тарифного плану інтернет-провайдера.

Гнучке керування

Просте керування домашньої мережею за допомогою вбудованих інструментів, включаючи батьківський контроль, гостьову мережу, пріоритизації і не тільки.

Високі технології в невеликому корпусі

Структура системи Archer C54 заточена під створення оптимального Wi-Fi підключення. Для досягнення високої сумісності компоненти, такі як процесор, пам'ять і модуль багатопотокової обробки інтегровані в один чіп, дозволяючи вмістити потужність в компактний корпус.

Такий же стабільний

Для гарантії якості кінцевого продукту Archer C54 піддається ряду суворих випробувань – вісім випадково відібраних роутерів Archer C54 тестуються в сукупності протягом 1 936 годин.

Проста установка, а потім вас на долоні

Налаштуйте Archer C54 за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс і потужна програма Tether, яке також дозволяє управляти настройками мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.

Please, enter a valid value