TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Кавоварка ріжкова Grunhelm GEC15

Код скопійований Код: 42474
0.0 з 5.0
Тип

Ріжкова

Тип кави

Мелений

Керування

Кнопкове

Тиск пари

15 барів

Приготування капучино

Ручне

Додаткові функції кавомашини

Подавання пари

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Елегантний дизайн
Ріжкова кавоварка Grunhelm GEC15 розроблена для домашнього використання і дозволяє насолоджуватися смачною, ароматною кавою, приготовленою за всіма правилами. Модель досить компактна і приваблює елегантним дизайном, поєднанням пластику чорного кольору з нержавіючої сталі.

Особливості конструкції
Кавоварка призначена для приготування еспресо та капучино. Особливу увагу варто привернути до себе вдосконалену конструкцію фільтра – завдяки перфорованому дну при заварюванні утримується оптимальний рівень тиску. Це дозволяє отримати на поверхні напою ароматну дрібнодисперсну пінку, яка є прикрасою і свідчить про дотримання технології приготування еспресо. Grunhelm GEC15 укомплектована штатним вбудованим капучінатором, оснащеним спеціальною насадкою-панарелло, виконаною з металу. Щоб правильно користуватися капучинатором і отримувати пишну піну з молока, необхідно дотримуватися інструкцій.

Функціональність
Модель обладнана надійною помпою та функціонує під тиском 9 бар, здатна витримати тиск до 15 бар. Потужність кавоварки складає 850 Вт, що дозволяє пристрою швидко нагрівати воду до робочих параметрів – приготування кави з насиченим смаком починається через 2-3 хвилини з моменту включення. За один цикл роботи кавоварка приготує одну або дві чашки напою, що дозволить зарядитись бадьорістю. Модель також дозволяє закип'ятити воду для заварювання чаю, трав'яних зборів.

Зручне керування
Інтуїтивно зрозуміле управління полегшує експлуатацію Grunhelm GEC15. Передбачено традиційний механічний регулятор, використовуються функціональні кнопки. Для контролю температури пари та води використовуються окремі термостати. Кавоварка розрахована на використання меленої кави. Верхня панель використовується для підігріву чашок. Піддон-крапельник знімний, його забирають, щоб поставити високу чашку або кухоль при приготуванні великої порції напою.
 

Please, enter a valid value

tehnopass