TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Whirlpool W5 811E OX

Код скопійований Код: 36048
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

341 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Динамічна (крапельна)

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Електронне

Висота, см

188.8

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Великий об'єм
Холодильник Whirlpool W5 811E OX пристосований до потреб великої родини, тому що його стильний корпус, виконаний в благородному сталевому відтінку, має корисний об'єм цілих 339 л. З них 111 л доводиться на морозильну камеру, розташовану в нижній частині. Маючи таке об'ємне вмістилище для продуктів, вам не доведеться переживати про те, що якійсь їжі не вистачить місця.
 

Система LESSFROST
Представлена ​​модель ідеально продумана з технологічної точки зору. І підтвердженням тому стала інноваційна система розморожування LESSFROST. Вона використовує крапельну технологію, але з деякими удосконаленнями: випарні елементи розташовуються по всій поверхні камери, що не дає інею ні шансу - всередині він просто не утворюється.
 

Електронне управління
Холодильник має електронну систему управління, яка стала гарантом точного налаштування параметрів і миттєвого реагування на задані команди. Результати такого програмування порадують будь-якого, навіть самого вимогливого, споживача. А впоратися з керуванням зможе кожен - навіть той, хто вперше бачить цей холодильник.
 

Освітлення простору
Внутрішня порожнина камери має якісне освітлення, яке дозволить вам з легкістю бачити кожен куточок будь-якої з полиць. Енергоефективні LED-елементи дозволяють не витрачати багато ресурсів на освітлення, при цьому даючи якісне потужне світло.
 

Опція FAST COOLING
Кожне відкриття дверець холодильника піднімає в ньому температуру. Як і додавання нових неохолоджених продуктів. Щоб відновити температурний баланс, система кожен раз, орієнтуючись на показання датчиків, знижує температуру на кілька градусів, щоб свіжість всіх продуктів не була порушена температурними коливаннями.

Please, enter a valid value

tehnopass