TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Samsung RS52N3203SA

Код скопійований Код: 42657
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

554 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип компресора

Інверторний

Тип керування

Електронне

Висота, см

190.7

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Стильний і гармонійний

Стильний мінімалістичний дизайн

Подаруйте своєму будинку стильний сучасний і мінімалістський вигляд. Стильний мінімалістичний дизайн має досконалий, сучасний вигляд. Так гармонійно він впишеться у вашу кухню. Він має елегантну обробку з нержавіючої сталі і красиві плоскі двері. А вертикальні ручки підкреслюють його елегантну симетрію.

Менше шуму та витрат енергії

Технологія цифрового інвертора

Насолоджуйтеся більшою енергоефективністю, меншою кількістю шуму та тривалим часом роботи. Цифровий інверторний компресор автоматично регулює свою швидкість у відповідності до вимог охолодження на 7 рівнях. Так він працює економічно і тихо. Він також забезпечує більшу довговічність, підкріплену 10-річною гарантією

Свіжість вільна від морозу

No Frost

Зберігайте свіжість їжі довше без заморожування. Технологія No Frost підтримує постійну оптимальну температуру в кожному кутку, підвищуючи циркуляцію повітря. Це зупиняє накопичення льоду на їжі, як овочі, тому вони залишаються для дегустації свіжими. Уникає необхідності розморожування холодильника.

Охолоджує кожен кут

Всебічне охолодження

Переконайтеся, що все в холодильнику ефективно охолоджується, тому їжа залишається свіжою. Система охолодження "All-around Cooling" охолоджує кожен дюйм холодильника рівномірно від кута до кута. Холодне повітря продувається через кілька вентиляційних отворів на кожному рівні полиці для підтримки постійної і оптимальної температури.

 

Please, enter a valid value

tehnopass