TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник LG GA-B459SMQM

Код скопійований Код: 40997
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

374 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип компресора

Інверторний

Тип керування

Електронне

Висота, см

186

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Точний контроль температури

*На підставі результатів UL тесту, відповідно до внутрішнього методу LG, вимірювання коливань середньої пікової температури у відділенні для свіжих продуктів між моделями холодильників  LG з нижньою морозильною камерою GBB72NSDFN(±0.5°C), French Door GF-L570PL(±0.5°C), Side by Side J811NS35(±0.5°C), з моделями з верхньою морозильною камерою B607S(±0.5°C) та B606S(±1.0°C).

*Без навантаження та встановленої нормальної температури.

*Результат може варіюватися в залежності від реальних умов експлуатації.

Технологія DoorCooling+

На 32%* швидше та рівномірніше охолодження в будь-якому відсіку холодильника. Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими.

*На підставі результатів UL тесту, відповідно до внутрішнього методу LG, який порівнює час, необхідний для зниження температури верхнього дверного кошика з 24.8°C до 8°C між моделлю LG без DoorCooling+ (GBB60NSZHE) та моделлю з технологією DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

 

Тиха робота

Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж в попередніх моделях. Безшумна і надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома.

 

 

Компресор Smart Inverter

Smart Inverter компресор відрізняється економічністю і меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором.

Клас енергоефективності А ++

Холодильник LG з інверторним компресором має рівень енергоефективності А ++ і споживає на 32% менше електроенергії. Гарантія на компресор такого типу - 10 років.

* Згідно з результатами, отриманими під час внутрішнього тестування LG. Було протестовано холодильник  FLA102NAEM (9.0) з інверторним компресором, у порівнянні з результатами холодильника CMA089NJEG (6.4) зі звичайним кривошипно-шатунним компресором.

 

Елегантний і практичний мінімалізм

Новий холодильник з нижньою морозильною камерою - це втілення функціональності та стилю в елегантному корпусі. Мінімалістичний дизайн максимізує елегантність і зручність.

 

 

Multi Air Flow

Холодне повітря циркулює через усі повітряні клапани й рівномірно охолоджує холодильне відділення. Технологія циркуляції холодного повітря значно покращена у порівнянні із холодильниками, що працюють на стандартній системі No Frost.

Total No Frost

Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не вимагають розморожування холодильної та морозильної камер завдяки примусовому обдуванню холодним повітрям.

 

 

Металева пластина

Металева пластина на задній стінці служить додатковим джерелом охолодження, а також підкреслює мінімалізм і вишуканий дизайн холодильника.

Зберігати великі та високі предмети - легко

Спеціальна конструкція складаної полиці дозволяє розмістити посуд чи інші предмети практично будь-якого розміру та створює простір для зберігання високих і громіздких предметів.

Moist Balance Crisper

Завдяки комірчастій структурі кришки Moist Balance Crisper конденсат накопичується в сотах, запобігаючи потраплянню крапель на продукти. Водночас вода повільно випаровується, створюючи оптимальний рівень вологості. Це дозволяє зберегти фрукти та овочі свіжими набагато довше при збереженні їх корисних властивостей і смакових якостей.

Big Freezing Zone

Для ефективного зберігання м'яса та риби в морозильних камерах холодильників LG передбачено окреме відділення.

 

Wi-Fi з підключенням до ThinQ

Спробуйте більш зручне керування вашим холодильником з телефону або планшета завдяки наявності Wi-Fi. Використовуйте додаток LG ThinQ, що дозволяє контролювати роботу холодильника навіть коли ви знаходитесь не вдома.

 

Розумний контроль холодильника

З технологією LG ThinQ ви можете налаштувати параметри температури холодильної та морозильної камер, активувати режим "Швидке замороження" та самостійно діагностувати незначні проблеми безпосередньо зі свого смартфона.

 

Smart Diagnosis

Технологія LG Smart Diagnosis допомагає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності у виклику фахівця з сервісного центру додому. 

 

Нульовий зазор

Удосконалена конструкція дверцят холодильника дозволяє відкривати їх під прямим кутом (90°) без жодних виступів за габарити холодильника по ширині та забезпечує легкий доступ до всіх полиць в холодильному та морозильному відділеннях. Навіть на невеликих кухнях двері холодильника не вдарятимуться об стіни.

 

 

Технологія контролю напруги

Надійна система контролю напруги дозволяє холодильнику LG продовжувати працювати при перепаді напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.

Вибір року 2019-2020

Компанія LG в Україні вже вдруге поспіль отримує почесне звання “Вибір року” в категорії “Холодильники”. Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

 

Please, enter a valid value

tehnopass