TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Indesit TIA 14 S AA

Код скопійований Код: 15801
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

245 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Статична (крапельна)

Тип керування

Механічне

Тип компресора

Звичайний

Висота, см

145

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Крапельна система

Холодильник Indesit TIA 14 S AA UA оснащений крапельною системою розморожування, яка бездоганно виконує свою функцію – розморожування холодильної камери автоматичним способом. Завдяки нагріванню задньої стінки створюється температурне середовище, яка розтоплює іній, перетворюючи його на краплі, які стікають по дренажному каналу і випаровуються в ємності, розташованій на компресорі.

 

Технологія Low Frost

Підтримка стабільного рівня вологості забезпечується за допомогою представленої технології, яка служить одним з факторів запобігання утворенню інею усередині холодильника. Правильне середовище вологість – запорука тривалого зберігання їжі та відсутність цвілі.

 

Скляні полиці

Внутрішні відділення зроблені зі скла. Загартоване ударостійке скло витримує вплив низької температури, не дряпається і служить відмінною підставкою для важких наповнених їжею каструль. Скло має прозору структуру, крізь нього проникають промені світла, тому ви завжди зможете бачити всі ємності, розташовані всередині.

 

Знижене енергоспоживання

Варто зауважити, що енергоспоживання у даній моделі відповідає класу А+. Це означає, що на річне обслуговування ви витратите набагато менше грошей, ніж якби придбали техніку минулого покоління, яка вимагала чимало ресурсів для свого функціонування. З огляду на те, що для вироблення енергії потрібно чимало природних благ, то покупка холодильника рівня А+ стане вашим особистим внеском у збереження природних багатств.

 

Освітлення всередині

Всередині встановлені світлові елементи у вигляді ламп, які дають досить яскраве світло. Воно проникає в усі куточки камери, дозволяючи легко усувати забруднення і переміщувати посуд на свій розсуд. Енергоспоживання таких ламп не стане непосильною ношею для власника холодильника.

Please, enter a valid value

tehnopass