TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Indesit IBS 18 AA (UA)

Код скопійований Код: 34400
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

339 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Статична (крапельна)

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Механічне

Висота, см

185

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Двокамерний INDESIT IBS 18 AA UA 

Класичний місткий холодильник для цінителів поєднання краси, простоти, практичності та комфорту. Високий клас енергоспоживання, лаконічний дизайн і двері, що здатні перевішуватися, — цей холодильник буде прекрасним доповненням Вашої кухні.

Статична система охолодження 

Одна з найпоширеніших. На жаль, останнім часом її не вважають найсучаснішою, комфортною й корисною. Ми готові посперечатися з цією думкою. Розгляньмо всі особливості докладніше. Для початку необхідно зрозуміти принцип роботи статичної системи охолодження: він полягає в тому, що під час роботи компресора на стінках камери утворюються невеликі крижинки, які після його вимкнення тануть і стікають у спеціальний дренаж, а потім висихають завдяки випарнику. Цей процес забезпечує досить високий рівень вологості, який такий необхідний для якісного зберігання багатьох продуктів. Ще однією перевагою таких холодильників можна вважати лояльну та демократичну ціну. Єдине твердження, з яким не варто сперечатися — потреба в розморожуванні, однак, за правильної експлуатації, робити це доведеться не більш ніж 3-4 рази на рік, і до того ж не вимагає особливих зусиль.

Техніка підлаштується під Вас

Якщо Ви вирішили зробити переставу або Ваші потреби змінилися після ремонту й потрібно перемістити холодильник в інше місце — рішення є. Функція перенавішування дверей позбавить Вас від зайвого клопоту щодо місця встановлення холодильника. Ви можете з максимальним комфортом і зручністю й далі користуватися пристроєм навіть не помітивши, як швидко звикли до нового розміщення дверцят.
 

Please, enter a valid value

tehnopass