TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Hisense RS560N4AD1

Код скопійований Код: 42554
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

468 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

No Frost

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Сенсорне

Висота, см

177.7

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Система Side-by-Side
Холодильник Hisense RS560N4 відноситься до середнього цінового сегменту. Купити за таку ціну пристрій такого формату і обсягу вкрай складно. З урахуванням хорошої репутації виробника і великого досвіду в розробці компресорної техніки, ви можете сміливо розраховувати на надійність і високу ефективність роботи. Якщо ви шукаєте пристрій великого обсягу, то зверніть на зазначену модель найпильнішу увагу.

Великий обсяг
Внутрішній простір холодильника Hisense RS560N4 має загальний обсяг 428 літрів. При цьому морозильна камера розташована збоку. Такий формат зручний тим, що Ви отримуєте велику кількість полиць для зручної організації зберігання. Як в холодильній, так і в морозильній камері все буде організовано найкращим чином. При цьому на додаток у вас є підвісні кошики на дверях. Вони передбачені і обох відсіках, що додає зручності.

Ефективне охолодження
Холодильник Hisense RS560N4 обладнаний системою Full NoFrost. Тому складнощів в процесі експлуатації у вас не виникне. Система динамічного розподілу холодного повітря по всьому об'єму забезпечує підтримку потрібного рівня вологості і рівномірність температури. Роздільні контури охолодження холодильника і морозильної камери покращують баланс роботи. Ви можете робити роздільну настройку. На період своєї відсутності можна тимчасово підвищити температуру всередині основного відсіку, не вплинувши при цьому на роботу морозильної камери.

Зручна настройка параметрів
Холодильник Hisense RS560N4 зовні виконаний в дусі мінімалізму. Тому панель управління була розміщена всередині холодильної камери. Таке рішення цілком виправдано. Навряд чи вам потрібно занадто часто міняти температуру. При цьому випадкове перемикання режимів виключено. Сенсорне управління просте і надійне. Індикація режиму реалізована за допомогою простих світлодіодних індикаторів.
 

Please, enter a valid value

tehnopass