TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Gorenje NRK6202AC4

Код скопійований Код: 42614
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

353 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Електронне

Висота, см

200

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Безпека і комфорт
Холодильник Gorenje NRK62 - це безпечне і комфортне зберігання продуктів. Нова модель холодильника забезпечує ідеальні умови для того, щоб ви могли бути впевнені в безпеці для здоров'я. Великий внутрішній об'єм, продумана організація внутрішнього простору, додаткові функції для поліпшень мікроклімату - все це робить модель однією з кращих у своєму класі.

Ідеальний мікроклімат на будь-якій поличці
Холодильник Gorenje NRK62 має оригінальну систему розподілу потоків холодного повітря MultiFlow 360, яка забезпечує рівномірний обдув з усіх боків. Додатково при обдуві активується система подачі іонів IonAir. Фірмова технологія забезпечує знезараження повітря, усунення неприємного запаху, який може з'являтися в камері холодильника. При цьому всі продукти збережуть не тільки свіжий вигляд, але й смак і текстуру.

Адаптивний контроль температури
Холодильник Gorenje NRK62 має систему AdaptTech, яка безперервно стежить за станом пристрою. Постійна корекція температури в залежності від того, як часто і в який час ви відкриваєте двері, дозволить оптимізувати роботу компресора і знизити витрати на роботу холодильника. При цьому така оптимізація тільки позитивним чином позначається на якості збереження продуктів.

Контроль вологості
У холодильнику Gorenje NRK62 є окремий відсік з контролем вологості. Функція Smart Humidity за допомогою особливої мембрани підтримує у відсіку потрібну вологість, яка допоможе зберегти соковитість і текстуру продуктів. Надлишкова волога випускається, щоб уникнути появи цвілі. Тепер овочі та фрукти будуть виглядати як свіжі набагато довше.
 

Please, enter a valid value

tehnopass