TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Gorenje NRK6191ES5F

Код скопійований Код: 39561
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

320 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип керування

Електронне

Висота, см

185

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Конвертований контейнер FreshZone
Готовий до будь-якої події

Зручний контейнер просто змінює призначення зберігання риби і м'яса на зберігання фруктів і овочів, щоб можна було без проблем розмістити всі свіжі продукти.

Технологія AdaptTech
Холодильник, який знає ваші звички

Розумна система підтримує постійну температуру в холодильнику незалежно від того, як часто ви відкриваєте дверцята. Вона безперервно стежить та аналізує, як і коли ви користуєтеся холодильником, а також керує температурою, щоб зберегти свіжість продуктів та знизити споживання електроенергії.

Контейнер CrispZone
Великий ящик для овочів та фруктів

Об'ємний контейнер допомагає зберегти поживні речовини та свіжість овочів та фруктів, а знижена температура збільшує термін їх зберігання.

Легке очищення
Чистота без зусиль

Завдяки інноваційній конструкції та гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність та безпеку продуктів.

Режим EcoMode
Зниження енерговитрат

На випадок вашої тривалої відсутності можна встановити енергозберігаючий режим роботи холодильника, оскільки дверцята будуть постійно закриті.

Функція FastFreeze
Швидке заморожування

Функція FastFreeze швидко заморожує продукти за -24°С, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, температура морозильного відділення повертається до вихідного значення.

Іонізація IonAir з функцією MultiFlow 360 °
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці

Іонізатор IonAir створює всередині пристрою негативно заряджені іони, які рівномірно розподіляються по всьому холодильному відділенню за допомогою нової системи вентиляції MultiFlow 360°. Повітря, збагачене аніонами, зберігає смак продуктів і видаляє неприємні запахи.

Світлодіодне освітлення
Грамотне розташування та ефективність

Світлодіодне підсвічування в холодильниках забезпечує чудову освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди служать у тридцять разів довше за звичайні лампочки і витрачають у десять разів менше енергії.

Встановлення в нішу SlotIn
Без обмеження відчинення дверцят

Можливість відчиняти дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дозволяє встановлювати холодильники біля стіни, поруч із кухонними меблями або іншими приладами.

Можливості Slot-in та KitchenFit
Стильний та вишуканий вигляд

Завдяки новій конструкції, що вбудовується, цей комбінований холодильник елегантно доповнить вашу кухню, все так само маючи величезний об'єм для зберігання.

Дуже тихо
Низький рівень шуму

Цей холодильник працює з рівнем шуму лише 38 дБ. Це так само тихо, як шепіт. Такої безшумної роботи вдалося досягти за рахунок застосування високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.

Please, enter a valid value

tehnopass