TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Bosch KGN39XW326

Код скопійований Код: 39229
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

400 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип компресора

Інверторний

Тип керування

Електронне

Висота, см

203

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

FreshSense:клімат контроль Вашого холодильника

Постійна температура в камері холодильника – вирішальний фактор у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильній і морозильній відділеннях. Таким чином продукти будуть знаходитися в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати.

Захист заморожених продуктів від розморожування

Додавання нових продуктів в морозильну камеру підвищує внутрішню температуру, що може привести до розморожування і втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів і запобігає розморожування іншого змісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормального роботі після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. В результаті, заморожені продукти зберігають смак, навіть коли додається новий продукт.

Чи не дозволяє теплому повітрю потрапити всередину

Відкриття холодильника сприяє потраплянню всередину теплого повітря, який може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCooling швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується, натисканням кнопки (мінімум на 2° C). Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6:00. Функція SuperCooling зберігає Ваші продукти свіжим шляхом раціонального передбачення.

Свіжий з голови до ніг

Розміщення продуктів всередині холодильника може виявитися непростим завданням:в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших – висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою і підтримує рівні температури і вологості зверху вниз. Таким чином, коливання температур мінімізуються, а при охолодженні зменшується. Це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими і зберігати свій смак.

Please, enter a valid value

tehnopass