TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Bosch KGN 36VL326

Код скопійований Код: 41080
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

357 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип компресора

Інверторний

Тип керування

Електронне

Висота, см

186

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

VitaFresh: зберігайте продукти свіжими ще довше!​

Купити свіжі продукти – важливо, але ще важливіше – зберегти їх свіжість. Відділення VitaFresh допоможуть вам зберегти свіжість продуктів значно довше. Завдяки двом різним кліматичним зонам завжди підтримуються оптимальні умови зберігання. Одна зона з низькою температурою близько 0°C, де можна зберігати рибу та м'ясо в двох окремих відділеннях. Друга зона вологості: велике відділення, спеціально розроблене для фруктів та овочів. Умови вологості у відділенні можна регулювати, що сприяє кращому збереженню вітамінів та мінералів. Щоденне здорове харчування ще ніколи не було таким простим!​ 

NoFrost: більше не треба розморожувати холодильник

Розморожування морозильника вручну може бути дуже трудомістким процесом. Завдяки новим холодильникам з системою NoFrost, ви легко позбавитесь цієї проблеми! На відміну від традиційних холодильників, вологе повітря збирається в центральній холодильній установці, яка регулярно розморожується автоматично. Утворений конденсат просто відводиться назовні з холодильника, де він потім випаровується. Система NoFrost позбавляє ваш холодильник від льоду, а вас - від необхідності розморожувати його вручну. Натомість можна насолодитись смачним морозивом. 

2 контури охолодження: для економії електроенергії​

У холодильниках з двома незалежними контурами охолодження управління морозильною та холодильною камерами здійснюється окремо. Це важливо для більш швидкого охолодження, а також запобігання передачі запаху. Ви можете регулювати температуру окремо в холодильнику та морозильному відділенні, а також встановлювати необхідні налаштування.​

SuperCooling: швидко охолоджує щойно завантажені продукти​

При відкритті дверцят холодильника всередину потрапляє тепле повітря, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCooling швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Вона також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується мінімум на 2°C. Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно через 6 годин.​ 

FreshSense: клімат контроль вашого холодильника

Постійна температура в камері холодильника - вирішальний фактор у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях. Таким чином продукти будуть перебувати в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати.

MultiAirflow: свіжий з голови до п’ят

Розміщення продуктів всередині холодильника може виявитись непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших – висихають. Система вентилювання Мультиейрфлоу прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою та підтримує рівні температури та вологості зверху вниз. Таким чином, коливання температур мінімізуються, а час охолодження зменшується. Це допомагає вашим продуктам залишатися свіжими і зберігати свій смак. 

SuperFreezing: захист заморожених продуктів від розморожування

Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування та втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів та запобігає розморожуванню іншого вмісту всередині морозильної камери.

LED: вигідне освітлення

LED-освітлення в холодильному відділенні заощадить електроенергію, а також висвітлить продукти у вигідному світлі, рівномірно та без відблисків.

Easy Access: висувна полиця для легкого доступу

Скляна полиця з безпечного загартованого скла SafetyGlass проста у використанні завдяки плавному висувному механізму. Ви без проблем зможете висунути поличку EasyAccess і дістати необхідні вам продукти без зусиль.​

Попереджувальний сигнал

Система попередження про несправності, відкриті дверцята чи підвищення температури всередині холодильника проінформує вас за допомогою звуку чи візуальної індикації.

Контейнери для зручного зберігання​

У морозильній камері є три зручних контейнери. За необхідністю їх можна повністю прибрати, щоб заморозити великогабаритні продукти.

 

Please, enter a valid value

tehnopass