063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Beko RCSA350K21W

Код скопійований Код: 30265
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

350 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Динамічна (крапельна)

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Механічне

Висота, см

201

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Полиці з високоміцного скла

Не хвилюйтесь, ставлячи велику важку каструлю в холодильник з полками з безпечного скла. Вони виконані з загартованого високоміцного скла і витримують навантаження до 25 кг. Ці полки більшою мірою стійкі до появи тріщин і подряпин, ніж полки з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд.

Фото 5 Beko CNA295K20

LED Illumination

Буває складно побачити всі продукти в холодильнику, особливо в кутах і біля задньої стінки. Підсвічування LED Illumination® складається з декількох світлодіодних ламп, розташованих вгорі холодильника і збоку на рівні кожної полиці, забезпечуючи чудовий огляд всієї камери. Крім того, вона споживає менше електроенергії, ніж звичайне підсвічування.

Фото 2 Beko CNA295K20

Перевішувані двері

Іноді планування кухні вимагає, щоб двері холодильника відкривалися в одну сторону, а не в іншу. Петлі пперевішуючих дверей можна розташувати як з лівого, так і з правого боку холодильника, дозволяючи вибрати, в який бік будуть відкриватися його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним і навісивши двері одного з них з іншого боку.

Фото 4 Beko CNA295K20

Please, enter a valid value