TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Духова шафа Bosch HBF 534EB0Q

Код скопійований Код: 40348
0.0 з 5.0
Тип

Електричний

Об'єм, л

66

Керування духовкою

Механічні ручки

Клас енергоспоживання

А

Внутрішнє покриття

Емаль легкого очищення

Колір

Чорний

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Логотип 1 Bosch HBF534EB0Q

Інновації від Bosch

Вбудована духова шафа Bosch HBF534EB0Q з об'ємом камери 66 л вміщує для приготування будь-яке велике блюдо. Точне регулювання температури дає можливість встановити правильний режим готування для отримання відмінного результату. Вентилятор охолодження зберігає кухонні меблі від псування. Простий догляд і зручне управління дозволять вам легко розкрити свій кулінарний талант.

Фото 3 Bosch HBF534EB0Q

Легка очистка з EcoClean Direct

Задня панель камери духової шафи Bosch HBF534EB0Q покрита інноваційним шаром з керамічних мікрочастинок, які розщеплюють пригорілий жир. Досить протерти поверхню м'якою серветкою, щоб очистити її від забруднень. Унікальність покриття полягає в тому, що воно відновлює здатість до очищення після кожного нагріву духовки.

Фото 4 Bosch HBF534EB0Q

Зручне управління і контроль

Блок управління духової шафи Bosch HBF534EB0Q складається з двох поворотних утоплюваних важелів, винесених на фронтальну панель. Важелі дозволяють швидко і точно встановити потрібну температуру і вибрати режим нагріву. Освітлення внутрішньої камери надає можливість повного контролю за процесом приготування.

Фото 5 Bosch HBF534EB0Q

Приготування на трьох рівнях

Нагрівання «3D гаряче повітря Plus» забезпечує швидке і рівномірне поширення нагрітого повітря в камері духової шафи за рахунок роботи вентилятора. Гаряче повітря обволікає блюдо на кожному рівні, ідеально пропікає його і покриває апетитною скоринкою. Готуйте три страви на трьох рівнях одночасно і економте свій час і ресурси.

Фото 6 Bosch HBF534EB0Q

Телескопічні направляючі

Однорівневі телескопічні направляючі в камері Bosch HBF534EB0Q дозволяють легко помістити деко з інгредієнтами в духовку, перемістити його на інший рівень і безпечно вийняти готову страву.

Фото 7 Bosch HBF534EB0Q

Please, enter a valid value

tehnopass