063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00

  • Вихідний - неділя


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Тостер Midea MT-RS2L17W2SS

Код скопійований Код: 42734
0.0 з 5.0
Кількість режимів обсмажування

6

Потужність, Вт

950

Кількість відділень

2

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Стильна модель
Сучасний тостер Midea MT-RS2L17W2SS має оригінальний дизайн. А якщо починаєш придивлятися уважніше, то розумієш, що і його конструкція на голову перевершує більш прості пристрої. Основний момент: корпус виконаний з нержавіючої сталі. Для недорогого тостера це досить потужний аргумент для покупки! Тим більше, що ім'я виробника давно відоме по якісній кліматичній техніці. Такий стиль оформлення відсилає в середину минулого століття. Однак він перероблений таким чином, щоб поєднуватися з сучасною обстановкою вашої кухні. Універсальний стиль ф'южн з елементів різних епох - відмінний вибір для кожного!

Міцна конструкція
Корпус з нержавіючої сталі - це не тільки красиво, але і надійно. Щоб ви не отримали опік при роботі з тостером, конструкція стінок Midea MT-RS2L17W2SS зроблена двошаровою. Своєрідний термос затримує жар всередині. Це не тільки підвищує безпеку використання, але і допомагає вам швидше обсмажувати шматочки хліба. Елементи управління також виконані з металу. Причому, найпривабливішим є безсумнівно важіль механізму опускання і піднімання тостів. Його звук створює певне відчуття затишку на кухні, коли за сніданком збирається вся сім'я. Всі поспішають у своїх справах, але ніхто не відмовиться від ароматного тосту з улюбленою начинкою.

Надійна робота
З технічного боку тостер Midea MT-RS2L17W2SS вам не піднесе неприємних сюрпризів. Це надійний і простий прилад, який вміє якісно смажити хліб. Достатній рівень потужності, механізм центрування шматочків, автоматика відключення, зручний регулятор потужності. Користуватися всіма цими функціями зручно, оскільки панель управління мінімалістична і зрозуміла.

Please, enter a valid value