TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Сушарка для овочів і фруктів Scarlett SC-FD421T19

Код скопійований Код: 41314
0.0 з 5.0
Кількість піддонів

5

Система сушіння

Конвективна

Кількість температурних режимів

4

Тип керування

Електронне

Потужність, Вт

245

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Багатоцільовий пристрій
Сушка для фруктів та овочів Scarlett SC-FD421T19 виконана у вигляді стильного побутового приладу, який вдало розміститься на будь-якій кухні. Її нейтральне оформлення, форм-фактор у вигляді стандартної геометрично правильної фігури і мінімум деталей формують техніку, яка стане в нагоді кожному любителю сушених овочів і фруктів, пастили і десертів з їх застосуванням.

Рівномірне позбавлення від вологи
Усередині вбудований вентилятор, який здійснює переміщення повітряних мас усередині закритого простору сушильної техніки. Таким чином повітря рівномірно розподіляється по всіх рівнях, щоб кожна частинка отримала рівний вплив гарячим повітрям з усіх боків.

Вибір температури осушення
Для різних продуктів необхідний різний температурний показник, який зробить їжу такою, як того вимагає кондиція сушки. При цьому, варто пам'ятати, що осушення на низьких температурах може тривати довше, але, найчастіше, відмінно зберігає корисні речовини, які ми прагнемо не втратити в процесі термічної обробки. У вашому розпорядженні температура від 40°С до 70°С.

Елементи управління пристроєм
На зовнішній стороні розміщується панель управління, яка представлена ​​дисплеєм і кнопками. Щоб запрограмувати необхідну температуру, перемикайте кнопкою рівні, відстежуючи показання на екрані.

П'ять пластикових прозорих піддонів
Кожен з піддонів встановлюється над попереднім. Вони мають однакову форму і розмір 31х24 см. Вантажопідйомність кожного з рівнів дорівнює 1 кг, а це значить, що за один раз ви зможете висушити 5 кг продуктів, що досить багато для одиничної сесії.

Опція програмування таймера
Пристрій працює за рахунок таймера, який буде контролювати відключення техніки по закінченню циклу.

Please, enter a valid value

tehnopass