TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Vitek VT-3613 BN

Код скопійований Код: 31631
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1700

Насадки

Для тертки/шатківниці

Реверс

Є

Номінальна потужність, Вт

300

Продуктивність, кг/хв

1.5

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

М'ясорубка Vitek VT-3613 BN

М’ясорубка Vitek VT-3613 BN — це багатофункціональна, практична і надійна модель, яка швидко справляється з подрібненням продуктів. Техніка стане вашою незамінною помічницею завдяки легкому управлінню, набору насадок і шатківницям. Вона професійно обробить всі види м'яса, фрукти, овочі та інші інгредієнти для котлет, фаршу або соусів.

image alt

М’ясорубка Вітек 3613: особливості та дизайн техніки

Головне достоїнство модифікації Vitek VT-3613 BN — фірмова технологія заточування і шліфування ножів і дисків MagniFit. Вона забезпечує їх щільне прилягання для високоякісної та ефективної роботи.

М'ясорубка має стійкий корпус коричневого кольору і компактні габарити. У передній частині розміщуються робочі інструменти, які складаються з шнека (спірального вала), ножа для подрібнення, решітки з фіксатором і приймача для продукції. Вгорі каркаса є зручна ручка для перенесення, а кнопка включення розміщена на лівій бічній поверхні. У виробництві апарату Vitek VT-3613 BN використовувалися тільки безпечні матеріали:

  • ножі — нержавіюча сталь;
  • лоток — пластик;
  • корпус — пластик.

image alt

Стійкість і безпеку м'ясорубки забезпечують 4 прогумовані ніжки. Також Vitek VT-3613 BN зручно підключати до розетки завдяки довгому дроту (120 см).

Технічні характеристики і продуктивність пристрою

М’ясорубка Vitek VT 3613 оснащена мотором з потужністю 1700 Вт. Цей показник дозволяє якісно обробляти велику кількість інгредієнтів в однорідну масу. Продуктивність електричного приладу складає 1.5 кг/хв. Цифра вказує на величину продуктів, які переробить пристрій за одну хвилину. Такі ресурси електром'ясорубки підходять для її щоденного використання. Потужність моделі в процесі роботи — 300 Ватт.

Якщо ви зібралися купити м'ясорубку Вітек 3613, тоді варто враховувати перераховані вище технічні характеристики. Тоді агрегат торгової марки повністю виправдає ваші очікування.

М’ясорубка Vitek VT 3613: функції і комплектація

Одною з переваг м'ясорубки бренду є оснащення системою реверсного руху, яка очищає ножі від жорстких м'ясних прожилок без розбирання агрегату. Функція зворотного прокручування шнека корисна, якщо механізм став гірше перемелювати продукти. Крім того, виробник оснастив кухонний девайс Vitek VT 3613 захистом мотора від перегріву і однією швидкістю.

Зверніть увагу, що представлена м'ясорубка комплектується тільки корисними змінними насадками, серед яких:

  • диски — 2 перфорованих різних калібрів;
  • барабани — 3 шинкування/терки.

image alt

Насадки у формі циліндра використовуються для натирання і шинкування сиру, овочів, зелені (аналогічно звичайним ручним перетиранням, але в рази швидше). Всі елементи виготовлені зі сталі, яка стійка до корозії і стійка до розмноження бактерій на її поверхні, тому повністю нешкідлива для вашого здоров'я. Також в набір входить спеціальний штовхач для продукції. Він призначений для безпечного підштовхування і просування м'яса в робочий відсік електричного апарату Vitek VT 3613.

Please, enter a valid value

tehnopass