TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Scarlett SC-MG45M16

Код скопійований Код: 37746
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

2200

Насадки

Для ковбасних виробів
Для тертки/шатківниці
Кеббе

Реверс

Є

Продуктивність, кг/хв

2.5

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Універсальна помічниця на кухню

Потужна, компактна, стильна м'ясорубка Scarlett SC-MG45M16 порубає в фарш свіже або розморожене м'ясо і рибу, нашаткує овочі для супів і гарнірів, підготує компоненти для зимової консервації. Апарат укомплектований всім необхідним, щоб почати роботу відразу з моменту покупки. Надійна збірка деталей і вибір якісних матеріалів – гарантія простоти і зручності експлуатації.

Фото 1 Scarlett SC-MG45M16

Робоча потужність

Модель з піковою потужністю 2200 Вт дає високий рівень продуктивності, забезпечуючи переробку до 2,5 кг продукту в хвилину. М'ясорубка з легкістю справляється з ніжним курячим м'ясом або з жорсткою яловичиною, швидко переробляє на фарш рибу або овочі, без проблем дробить горіхи або шоколад для десертів. Змінюючи потрібні насадки можливо отримати бездоганний результат обробки буквально в лічені хвилини, що в рази спрощує трудові будні господині на кухні.

Фото 2 Scarlett SC-MG45M16

Розширена комплектація

Пара класичних універсальних дисків дає можливість швидко порубати м'ясо, рибу, овочі в фарш. Діаметри 5 і 7 мм дозволяють регулювати крупність помелу і консистенцію продукту на виході. Два барабана для шинкування швидко натруть овочі. Спеціальна насадка для кеббе дозволить готувати оригінальні ковбаски з начинкою, а вузька насадка для домашньої ковбаси допоможе швидко заповнити оболонку фаршем, одночасно формуючи сосиски або сардельки.

Фото 3 Scarlett SC-MG45M16

Корисні опції

Функція реверсу дозволяє прокручувати спіральний шнек Scarlett SC-MG45M16 в зворотному напрямку і легко витягувати засмічення через завантажувальний отвір. Такий підхід позбавляє від необхідності кожен раз розбирати апарат для очищення і дає можливість швидко звільнити шнек від жив, що намоталися. Система безпеки передбачає захист від перегріву і перевантажень, відключаючи пристрій в разі критичного зростання навантажень (при попаданні в м'ясорубку кістки і заклинювання спірального шнека і т.д.).

Фото 4 Scarlett SC-MG45M16

Стильний інтер'єр

Ергономічний дизайн і актуальна комбінація кольору визначають універсальність моделі, дозволяючи гармонійно вписати апарат в будь-який сучасний інтер'єр. Компактний розмір 320х250х125 мм і вага всього 2,4 кг дозволяють акуратно розмістити м'ясорубку навіть на невеликій кухні. Міцний корпус з екологічного пластику виглядає стильно і сучасно, стійкий до зносу і простий в очищенні. Робочі механізми з нержавіючої сталі витримує високий рівень навантажень і не впливають на продукт.

Фото 5 Scarlett SC-MG45M16

 

Please, enter a valid value

tehnopass