063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Bosch MFW3X14B

Код скопійований Код: 37775
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

2000

Насадки

Для ковбасних виробів
Для тертки/шатківниці

Реверс

Є

Номінальна потужність, Вт

500

Продуктивність, кг/хв

2.5

Кількість решіток

3 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Зручна та легка у користуванні — завжди під рукою

М’ясорубка Bosch надзвичайно продуктивна та легка у користуванні. Завдяки їй ви зможете приготувати безліч страв за лічені хвилини. І все, що вам необхідно – це просто увімкнути прилад!

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Надзвичайно швидка робота завдяки потужному двигуну

Потужність – один із найголовніших критеріїв під час вибору м’ясорубки. Саме тому м’ясорубка Bosch оснащена потужним двигуном 2000 Вт, що дозволяє, завдяки великому вихідному отвору з діаметром у 8 см, переробити до 2.5 кг м’яса за хвилину.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Функція «Реверс»

Погодьтеся, неприємно, коли робота приладу сповільнюється або зупиняється. Це відбувається тому, що шнек забивається жилами і волокнами, впливаючи на процес подрібнення. Функція реверс передбачає зворотну прокрутку шнека, внаслідок чого застрягле м'ясо виштовхується до завантажувального отвору. Після цього досить його видалити або заново прокрутити.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Оберіть свій необхідний режим

Іноді необхідно змінити режим роботи приладу, для більшої продуктивності. М’ясорубки передбачають можливість встановити потрібну частоту обертання: 1 (повільно) або 2 (швидко), щоб ви завжди отримували найкращі результати.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Захист від перевантаження

Запобігає пошкодженню мотора м'ясорубки в разі перевантаження приладу.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Ідеально гострий ніж

Щоб досягти ідеального результату ніж у м’ясорубці повинен бути надзвичайно гострим. Саме тому м’ясорубки Bosch оснащенні спеціальним двостороннім ножем з нержавіючої сталі.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Окремий відсік для аксесуарів

Не можете знайти необхідні насадки, тому що вони завжди губляться? Експерти Bosch вирішили цю проблему та забезпечили у м’ясорубці окремий інтегрований відсік для зберігання дисків, щоб вони завжди були у вас під рукою.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Високий рівень безпеки гарантовано

Важливо, щоб під час використання прилад був стійким та нерухомим. Тому м’ясорубка Bosch оснащена спеціальними гумовими ніжками, які надійно фіксують прилад та не дозволяють йому рухатися під час роботи.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Практичний дизайн

Практичний дизайн наших м’ясорубок з ручкою для зручного перенесення приладу та спеціальним місцем для зберігання кабелю допоможе мати більше вільного простору на вашій кухні та легко переносити прилад у інше місце.

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

Аксесуари в комплекті:

Мясорубка BOSCH MFW3X14W

 

Please, enter a valid value