TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Bosch MFW2500W

Код скопійований Код: 39412
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1500

Номінальна потужність, Вт

350

Продуктивність, кг/хв

1.7

Кількість решіток

1 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Фото 1 Bosch_MFW2500W

MFW2500W

Висока якість і надійність

М’ясорубка Bosch MFW2500W буде на вашій кухні завжди під рукою. Нею зручно та легко користуватися. Це незамінний інструмент для приготування величезної кількості страв. Все, що потрібно зробити — це ввімкнути прилад легким натисканням. Результатом роботи буде чудовий соковитий однорідний фарш. Швидка м'ясорубка працює практично безшумно. Тому ніякий шум не буде вам набридати під час приготування кулінарного шедевра.

Фото 2 Bosch_MFW2500W

Висока потужність двигуна

М’ясорубка Bosch MFW2500W оснащена гідним двигуном, максимальна потужність якого становить 1500 Вт. Діаметр вихідного отвору дорівнює 5 см. Ці характеристики дозволяють здійснити переробку 1,7 кг м'яса за 1 хвилину. Іншими словами, всього хвилина та майже два кілограми фаршу будуть готові. Це незамінний помічник на кухні для кожної господині. Номінальна потужність двигуна становить 350 Вт.

Фото 3 Bosch_MFW2500W

Легко зберігати та транспортувати

М’ясорубка Bosch MFW2500W, не дивлячись на високу потужність, має компактні розміри. Висота приладу всього 28,5 см. Це дозволяє легко зберігати її в шафі на кухні, перевозити при необхідності. За рахунок невеликих розмірів багато місця ні в шафі, ні на столі вона не буде займати. Це практично та дуже зручно на кухні. Продукція відомого бренду завжди відрізняється ергономічним дизайном.

Фото 4 Bosch_MFW2500W

Мясорубка захищена від перевантажень

Виробник подбав про те, щоб кухонна техніка служила довго. Тому м'ясорубка Bosch MFW2500W захищена від перевантаження. Для цього передбачений спеціальний елемент в конструкції приладу. Мова йде про спеціальний механічний запобіжник-муфта. Якщо випадково відбудеться перевантаження кухонного приладу для подрібнення, то муфта попередить можливе пошкодження та захистить двигун.

Фото 5 Bosch_MFW2500W

Високий рівень безпеки роботи

Для виготовлення м'ясорубки Bosch MFW2500W виробник використовував тільки найнадійніші та сучасні матеріали. Конструкція створена з урахуванням вимог до безпеки користувача. Для того, щоб м'ясорубка не ковзала по столу під час роботи є гумові ніжки. У комплекті йде штовхач, для уникнення контакту з ріжучою частиною м'ясорубки при роботі. Надійна фіксація, мінімалістичний дизайн, продумані розміри, точно поєднані елементи м'ясорубки гарантують повну безпеку при роботі.

Фото 6 Bosch_MFW2500W

Легендарна німецька якість

М’ясорубка Bosch MFW2500W — це модель від провідного німецького виробника побутової техніки. У розробці та конструюванні приладу брали участь тільки професіонали. Фахівці Bosch відомі на весь світ завдяки підвищеній увазі до деталей і вимог користувачів. Тому техніка даного бренду незмінно користується популярністю. Продукція проходить серйозне тестування перед тим, як потрапити в продаж. Мясорубка показує чудові результати та прослужить довгі роки.

Фото 7 Bosch_MFW2500W

 

Please, enter a valid value

tehnopass