TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

М'ясорубка Белвар КЕМ-П2У 302-10

Код скопійований Код: 41477
0.0 з 5.0
Максимальна потужність, Вт

1500

Насадки

Для ковбасних виробів
Для томатів/ягід
Для тіста та печива

Реверс

Є

Номінальна потужність, Вт

220

Кількість решіток

2 шт

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Універсальність і здоровий спосіб життя

Електром'ясорубка Белвар КЕМ-П2У 302-10 з насадкою - соковижималкою відмінно справляється з приготуванням соку з м'якоттю з апельсинів, яблук, моркви, буряка та інших фруктів, ягід і овочів. Вживайте натуральний продукт, залишаючись здоровими.

Зроблено з душею

Електром'ясорубки Белвар КЕМ-П2У 302-10 виготовлені з високоміцного пластика. М'ясорубки легко мити і обслуговувати. Набір насадок для приготування допомагає справлятися з повсякденними завданнями з приготування м'ясних, овочевих і кулінарних виробів.

Змінні решітки

У електром'ясорубці Белвар КЕМ-П2У 302-10 дві змінні решітки. Призначені для рівномірного розподілу перекручених продуктів по посуді, а також якісного помелу самого продукту. Для отримання фаршу однорідної консистенції користуйтеся різними насадками. Щоб приготувати дитячі сосиски, спочатку поставте решеточку з великими отворами, для завершення, після додавання спецій і приправ, скористайтеся гратами з дрібними дірочками. Приготуйте пюре, паштет користуючись дрібної гратами. Велика справляється з помелом твердого сиру для піци і подрібнює сухофрукти на компот.

Реверс для безперервної роботи

Отримати фарш можливо і без функції повернення, але довелося б витратити максимум фізичних, емоційних сил і часу на підготовку м'яса і розбирання приладу. Тому функція реверсу позбавляє від додаткових труднощів.

Технічні особливості

Номінальна потужність 220 В, включаєте в мережу і працюєте. Потужність при навантаженні має більше значення - 1500 Вт. Цей показник вказує на швидкість обертання валу пристрою під час роботи. У комплекті отримуєте насадку для профілювання тесту, насадку - соковижималку, для набивання ковбас, насадку - м'ясорубку.
 

Please, enter a valid value

tehnopass