TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка пласка Ventolux ROMA 60 WH LUX

Код скопійований Код: 22625
0.0 з 5.0
Тип

Пласка

Тип монтажу

Пристінний

Режим роботи

Відведення повітря і рециркуляція

Продуктивність, куб. м/год

400

Діаметр повітропроводу

12 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Робота на якісному моторі
Перед вами витяжка Ventolux ROMA 60 WH LUX - пристрій, робота якого базується на продуктивному моторі. Такий підхід дозволяє здійснити якісний збір забрудненого повітря з високою ефективністю. Максимально досягаєма продуктивність пристрою дорівнює 400 м³/год. Мотор налаштовується на один з 3 режимів роботи, підібрати які можна в залежності від інтенсивності запахів в повітряному потоці. 

Вибір режиму експлуатації
Витяжка даної моделі хороша тим, що її можна використовувати без вбудовування в вентиляційну шахту. За таке очищення повітря відповідає режим рециркуляції. У той же час, якщо вентиляція дозволяє встановити техніку в режим відведення, то ви зможете отримати максимальну продуктивність, на яку здатний прилад. 

Алюмінієвий фільтр
Маючи в конструкції продуктивний алюмінієвий фільтр, витяжка стає ідеальним засобом для очищення повітря від кіптяви. Наявні в повітрі жирові суспензії відмінно осідають на металевих перфораціях фільтра. Це сприяє швидкому очищенню повітря і приведення його до нейтрального запаху. 

Зворотний клапан
Якщо ви використовуєте режим повного виведення повітря з приміщення, то в комплектації для витяжки знайдеться незамінна деталь - зворотний клапан. Він дозволяє вивести повітря без ризику повернення назад. Таким чином, витяжне обладнання продуктивно працює на результат, не витрачаючи свої ресурси даремно. 

Кнопкове управління
Система класичного кнопкового управління гранично проста. На панелі є маніпулятори для кожного з режимів інтенсивності, а також для включення світла. Таке управління відрізняється підвищеною надійністю, тому кнопки не вийдуть з ладу раніше, ніж сама витяжка. Простий інтерфейс не стане тягарем і дасть можливість швидко і чітко запрограмувати витяжку навіть дитині.
 

 

Please, enter a valid value

tehnopass