TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Витяжка пласка Ventolux ROMA 60 BK LUX

Код скопійований Код: 37589
0.0 з 5.0
Тип

Пласка

Тип монтажу

Пристінний

Режим роботи

Відведення повітря і рециркуляція

Продуктивність, куб. м/год

400

Діаметр повітропроводу

12 см

Тип керування

Кнопкове

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Доступна ціна при відмінній якості 
Ventolux ROMA 60 BK LUX - це прекрасний приклад того скільки має коштувати сучасна витяжка. Незважаючи на свою простоту, вона відмінно справляється з поставленим завданням. Кнопкове управління забезпечить комфортну експлуатацію, а нескладна конструкція забезпечить додаткову стійкість до пошкоджень.

Робочі моменти Ventolux ROMA 60 BK LUX 
Продуктивність витяжки становить 400 куб.м / год, чого цілком достатньо як для великих, так і для маленьких приміщень. Позитивний результат від її роботи помітний вже з перших хвилин, адже під її капотом ховається мотор потужністю 100 Вт. При цьому витяжка досить економна, тому її наявності не обтяжить вас. Також користувач має можливість налаштовувати потрібну інтенсивність роботи, перемикаючись між трьома швидкостями.

Яскраве підсвічування 
Для додаткового комфорту розробники забезпечили витяжку двома лампами потужністю 40 Вт кожна. Вони не тільки забезпечать додаткове освітлення робочої поверхні, але і якісно прикрасять зовнішній вигляд витяжки.

Фізичні дані 
Ventolux ROMA 60 BK LUX прекрасно поєднується з кухонним інтер'єром, адже має досить презентабельним зовнішнім виглядом. Неймовірно компактні розміри заощадять простір і забезпечать вільний доступ до плити, а проста установка не займе багато часу. До того ж робота витяжки не створить дискомфорту, адже рівень її шуму не піднімається вище 49,9 Дб. Додано до всього демократичну ціну і кращої пропозиції вам не знайти.
 

Please, enter a valid value

tehnopass