TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник вбудовуваний Indesit INC18 T311

Код скопійований Код: 41883
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

250 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип компресора

Інверторний

Тип керування

Електронне

Висота, см

177

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Забудьте про розморожування і Ваші продукти завжди свіжі

Технологія Total NoFrost автоматично осушує повітря в морозильній камері, завдяки чому немає необхідності витрачати час на розмороження. Крім того, заморожені продукти не прилипають до стінок, етикетки залишаються розбірливими, а місце для зберігання продуктів завжди чистим. Інтелектуальні датчики, усередині холодильної камери, відстежують температуру і щоб забезпечити оптимальний рівень, необхідний для зберігання продуктів.

Завжди отримуйте ідеальну свіжість всього лише одним натисненням.

Push & Go - це розумна функція, що дозволяє легко і швидко відновити ідеальну температуру у всьому холодильнику. Перш ніж розкласти продукти в холодильнику, натисніть на кнопку всього один раз - це активує додаткову охолоджуючу потужність всередині камери і знизить температуру до потрібного значення. Push & Go збереже кожен інгредієнт завдяки більш швидкому відновленню температури

Практичний ящик, в якому свіжість завжди під рукою.

FreshSpace - це просторий ящик нового дизайну, спеціально створений для того, щоб фрукти і овочі довше залишалися свіжими

Внутрішнє LED освітлення це максимальна енергоефективність, довговічність.

Світлодіоди не підвищують температуру в камері, на відміну від багатьох інших типів освітлення. LED-світильники на 100% екологічні та безпечні.

Надміцне скло для особливо міцних полиць.

Надміцне скло - це особливий матеріал, який витримує важкі продукти або страви без ризику поломки або деформації полки. Кожна полку нового холодильника Indesit Total No Frost вміщує до 100 кг - ви можете спокійно зберігати ваші улюблені страви без будь-якого занепокоєння

Функція Швидка заморозка

Завдяки функції швидка заморозка можна за короткий період часу заморозити велику кількість найрізноманітніших продуктів - від ягід до м'яса. Щоб швидко заморозити продукти і зберегти їх смакові якості функція швидкого заморожування встановлює температуру в морозильній камері на 10 градусів нижче мінімального значення.

Інверторний компресор

Понад тихий інверторний компресор з рівнем шуму менше 34 дБА для приємної атмосфери на кухні. Компресор знижує коливання температури і зберігає споживання енергії на мінімальному рівні, що позитивно впливає на якість і тривалість зберігання продуктів

Легко знайти і взяти улюблені предмети.

Ви можете розмістити продукти, відповідно до своїх потреб і переваг, завдяки спеціальній полиці, яка висувається таким чином, що дозволяє швидко дістати ті продукти, які Ви найчастіше використовуєте.

Балкони можна переміщати по вертикалі для зберігання предметів різної висоти.

Знайти місце для високих предметів більше не буде проблемою: змінивши положення полубалконов, ви зможете зберігати всі потрібні вам пляшки. Просто відрегулюйте висоту половинки балкона вгору і вниз, щоб отримати бажану висоту навіть для більш високих пляшок.

Зберігання високих і громіздких речей більше не буде проблемою.

У новому холодильнику Indesit тепер є можливість зрушити полку для зберігання високих предметів, або скласти її, щоб зберігати більше громіздкі предмети. Виберіть бажану настройку, щоб швидко і легко зберігати все необхідне в холодильнику.

Продуктивність і економічність роботи

Холодильник Indesit має клас енергоспоживання А+, тому відрізняється не тільки ефективною роботою, що дозволяє знизити витрати на електроенергію і подбати навколишнє середовище.

 

Please, enter a valid value

tehnopass