TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Midea MDRT294FGF02 (IX)

Код скопійований Код: 41611
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

210 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Статична (крапельна)

Тип керування

Механічне

Висота, см

144

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Доступний варіант

Сучасний холодильник Midea MDRT294 призначений для раціональних покупців. Якщо вам не важливі останні досягнення техніки, а дизайн у Вашому приміщенні підпорядковується функціональності, то такий варіант безумовно заслуговує вашої уваги. По-перше, перевірений виробник, з якістю продукції у якого ніколи не було проблем. По-друге, відмінна ціна. Адже при такій вартості конкурентів дійсно не так багато. По-третє, цілком зручний формат і досить просторий внутрішній обсяг. Якщо вам потрібен простий і надійний холодильник з базовим набором функцій, то він перед вами!

 

Класичний формат

Холодильник Midea MDRT294 обладнаний двома камерами. При цьому морозильна розташовується у верхній частині. І хоча останнім часом більшість моделей мають нижній морозильник, насправді для сучасного компресора не такий принциповий цей момент. Ефективність роботи буде висока в будь-якому випадку. А при невеликому розмірі верхнє розташування морозильного відсіку дасть вам більш зручну конфігурацію внутрішнього простору.

 

Зручний і компактний

Висота корпусу холодильника Midea MDRT294 всього лише трохи більше 140 сантиметрів. При таких габаритах отримати 210 літрів загального обсягу - це дуже здорово! Тим більше, що за рахунок грамотної внутрішньої організації ви зможете по максимуму використовувати весь той простір, який у вас є. Скляні полиці можна легко переставляти по висоті на потрібний рівень. При цьому самі по собі полички з міцного загартованого скла доповнені захисними пластиковими накладами, які додатково грають роль бар'єру для пролитої рідини. Просторий відсік для овочів і фруктів розташований внизу. А на поверхні дверей є зручні пластикові кошики для пляшок, ємностей і упаковок невеликого розміру.
 

Please, enter a valid value

tehnopass