TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник LG GA-B509SESM

Код скопійований Код: 40998
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

384 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип керування

Електронне

Тип компресора

Інверторний

Висота, см

203

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Точний контроль температури

*На підставі результатів UL тесту, відповідно до внутрішнього методу LG, вимірювання коливань середньої пікової температури у відділенні для свіжих продуктів між моделями холодильників  LG з нижньою морозильною камерою GBB72NSDFN(±0.5°C), French Door GF-L570PL(±0.5°C), Side by Side J811NS35(±0.5°C), з моделями з верхньою морозильною камерою B607S(±0.5°C) та B606S(±1.0°C).

*Без навантаження та встановленої нормальної температури.

*Результат може варіюватися в залежності від реальних умов експлуатації.

Технологія DoorCooling+

На 32%* швидше та рівномірніше охолодження в будь-якому відсіку холодильника. Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими.

*На підставі результатів UL тесту, відповідно до внутрішнього методу LG, який порівнює час, необхідний для зниження температури верхнього дверного кошика з 24.8°C до 8°C між моделлю LG без DoorCooling+ (GBB60NSZHE) та моделлю з технологією DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

 

Тиха робота

Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж в попередніх моделях. Безшумна і надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома.

 

 

Компресор Smart Inverter

Smart Inverter компресор відрізняється економічністю і меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором.

Multi Air Flow

Холодне повітря циркулює через усі повітряні клапани й рівномірно охолоджує холодильне відділення. Технологія циркуляції холодного повітря значно покращена у порівнянні із холодильниками, що працюють на стандартній системі No Frost**.

 

*Мульти Ейр Флоу

**Ноу Фрост

Total No Frost*

Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не вимагають розморожування холодильної та морозильної камер завдяки примусовому обдуванню холодним повітрям.

*Тотал Ноу Фрост

Big Freezing Zone*

Для ефективного зберігання м'яса та риби в морозильних камерах холодильників LG передбачено окреме відділення.

 

* Біг Фрізінг Зоун

Smart Diagnosis*

Технологія LG Smart Diagnosis допомогає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності у виклику фахівця з сервісного центру додому. 

*Смарт Діагнозіс

Нульовий зазор

Удосконалена конструкція дверцят холодильника дозволяє відкривати їх під прямим кутом (90°) без жодних виступів за габарити холодильника по ширині та забезпечує легкий доступ до всіх полиць в холодильному та морозильному відділеннях. Навіть на невеликих кухнях двері холодильника не вдарятимуться об стіни.

Технологія контролю напруги

Продовжує працювати при перепаді напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.

Вибір року 2019-2020

Компанія LG в Україні вже вдруге поспіль отримує почесне звання “Вибір року” в категорії “Холодильники”. Наш продукт став вибором як споживачів, так і експертів, представників рекламних агенцій, культури та оргкомітету конкурсу.

Please, enter a valid value

tehnopass