063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 17:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Gorenje RK6201EW4

Код скопійований Код: 40900
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

349 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Статична (крапельна)

Тип компресора

Звичайний

Тип керування

Механічне

Висота, см

200

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Можливості Slot-in і KitchenFit

Стильний і вишуканий вигляд. Завдяки новій вбудованої конструкції цей комбінований холодильник елегантно доповнить вашу кухню, все так же розташовуючи більший об'єм для зберігання.

Контейнер CrispZone

Великий ящик для овочів і фруктів. Об'ємний контейнер допомагає зберегти поживні речовини і свіжість овочів і фруктів, а знижена температура збільшує термін їх зберігання.

Легке очищення

Чистота без зусиль. Завдяки інноваційній конструкції і гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність і безпеку продуктів.

Режим EcoMode

Зниження енерговитрат. На випадок вашої тривалої відсутності можна встановити енергозберігаючий режим роботи холодильника, так як дверцята будуть весь час закриті.

Функція FastFreeze

Швидке заморожування. Функція FastFreeze швидко заморожує продукти при -24° С, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дня функція автоматично вимикається, і температура заморожування повертається до початкового значення.

Технологія FrostLess

Менше льоду, більше економія енергії. Покращена ізоляція ефективно знижує утворення інею на продуктах і льоду на внутрішніх стінках приладу. В результаті розморожування відбувається швидше, а рахунок за електроенергію стає менше.

Світлодіодне освітлення

Грамотне розташування і ефективність. Світлодіодне підсвічування в холодильниках забезпечує чудову освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди служать в тридцять разів довше звичайних лампочок і витрачають в десять разів менше енергії.

Дуже тихо

Низький рівень шуму. Цей холодильник працює з рівнем шуму всього 38 дБ. Це так само тихо, як шепіт. Такий безшумної роботи вдалося добитися за рахунок застосування високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.

Please, enter a valid value