TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Gorenje RK 6201 ES4

Код скопійований Код: 41544
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

349 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

Статична

Тип керування

Електронне

Висота, см

200

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Контейнер CrispZone
Великий ящик для овочів та фруктів
Об'ємний контейнер допомагає зберегти поживні речовини та свіжість овочів та фруктів, а знижена температура збільшує термін їх зберігання.

Легке очищення
Чистота без зусиль
Завдяки інноваційній конструкції та гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність та безпеку продуктів.

Режим EcoMode
Зниження енерговитрат
На випадок вашої тривалої відсутності можна встановити енергозберігаючий режим роботи холодильника, оскільки дверцята будуть постійно зачинені.

Функція FastFreeze
Швидке заморожування
FastFreeze швидко заморожує продукти при -24°С, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, температура морозильного відділення повертається до вихідного значення.

Технологія FrostLess
Менше льоду, більша економія енергії
Покращена ізоляція ефективно знижує утворення інею на продуктах та льоду на внутрішніх стінках приладу. В результаті розморожування відбувається швидше, а рахунок за електроенергію стає меншим.

Світлодіодне освітлення
Грамотне розташування та ефективність
Світлодіодне підсвічування в холодильниках забезпечує чудову освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди служать у тридцять разів довше за звичайні лампочки і витрачають у десять разів менше енергії.

Встановлення в нішу SlotIn
Без обмеження відкривання дверцят
Можливість відчиняти дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дозволяє встановлювати холодильники біля стіни, поруч із кухонними меблями або іншими приладами.

Можливості Slot-in і KitchenFit
Стильний і вишуканий вигляд
Завдяки новій конструкції, що вбудовується, цей комбінований холодильник елегантно доповнить вашу кухню, все так само маючи величезний обсяг для зберігання.

Дуже тихо
Низький рівень шуму
Цей холодильник працює з рівнем шуму лише 38 дБ. Це так само тихо, як шепіт. Такої безшумної роботи вдалося досягти за рахунок застосування високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.

 

Please, enter a valid value

tehnopass