TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Bosch KGN39XI326

Код скопійований Код: 41081
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

400 л

Клас енергоспоживання

А++

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип керування

Електронне

Тип компресора

Інверторний

Висота, см

203

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Холодильник, на якому не залишаються відбитки пальців

Мрієте про ідеальний холодильник з нержавіючої сталі? Тоді ви знайшли те, що вам потрібно! Приголомшливий холодильник Bosch KGN39XI326 з імітацією нержавіючої сталі Inox Look і покриттям Antifingerprint, яке не залишає відбитків пальців на дверцятах.

Фото 1 Bosh KGN39XI326

Більше ніякого розморожування

Найнеприємніша частина використання холодильника - це його розморожування. Але завдяки технології NoFrost ви забудете про цей страшний сон. Спеціальна система відводу конденсату перешкоджає намерзання льоду в морозильній камері, таким чином запобігаючи розморожування. Приділіть час собі та своїй родині, а не розморожуванню холодильника.

Фото 2 Bosh KGN39XI326

Зберігає продукти свіжими довше

Система свіжості VitaFresh створює ідеальні умови зберігання всіх ваших свіжих продуктів завдяки наднизьких температур і регулюванню контролю вологості. Вологість в ящику можна регулювати, щоб фрукти і овочі залишалися свіжими довше і вам не доводилося часто ходити за покупками.

Фото 3 Bosh KGN39XI326

Ставте холодильник куди побажаєте

Ви можете розташувати холодильник аж до бічних стін і меблів. Дверцята холодильника відкривається на 90 градусів, що дозволить вам без проблем відкривати їх і діставати потрібні продукти.

Фото 4 Bosh KGN39XI326

2 незалежних контури охолодження

У холодильнику Bosh KGN39XI326 є 2 незалежних контури охолодження для управління морозильною і холодильною камерами для більш швидкого охолодження, а також запобігання передачі запахів. Ви зможете регулювати температуру окремо в холодильному і морозильному відділенні, а також встановлювати необхідні настройки.

Фото 5 Bosh KGN39XI326

Свіжість з верхньої до нижньої полиці

Розміщення продуктів в холодильнику може викликати складності: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших - висихають. Система MultiAirflow з вентилятором посилює циркуляцію повітря всередині холодильника і підтримує рівномірну температуру і вологість від верху до низу. Коливання температури мінімальні, скорочується час охолодження - це допомагає зберегти свіжість і смак продуктів довше.

Фото 6 Bosh KGN39XI326

Please, enter a valid value

tehnopass