TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

Холодильник Atlant ХМ 4426-509 ND

Код скопійований Код: 40520
0.0 з 5.0
Загальний об'єм холодильника

357 л

Клас енергоспоживання

А+

Система розморожування холодильної камери

No Frost (суха)

Тип керування

Електронне

Тип компресора

Звичайний

Висота, см

209

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Поєднує в собі вишуканий стиль, високу якість і зручність в експлуатації 2-камерний однокомпресорний холодильник Atlant ХМ 4426-109ND та дозволяє зберігати велику кількість продуктів. ЖК дисплей з сенсорними кнопками, електронне управління і технологія охолодження NO FROST створюють максимальний рівень зручності для користувача.

Особливості холодильника

На двері холодильника розташований РК дисплей, управління параметрами температури і режимами роботи виконується сенсорними кнопками. Ємна морозильна камера з трьома відділеннями розташована в нижній частині холодильника. На п'яти полицях і дверних відсіках холодильного відділення можна розмістити безліч продуктів. Для зберігання овочів встановлені два прозорих пластикових ящика.

Практичність і зручність використання

Завдяки системі охолодження NO FROST в холодильній камері відсутні неприємні запахи, менше вогкості, а морозильну камеру не доведеться розморожувати. У морозильній камері передбачена система швидкої заморозки продуктів. З метою безпеки роботи холодильника передбачено звукове сповіщення про нещільне закриття дверей більше 30 сек. Завдяки наявності технології багато потокової циркуляції повітря продукти і готові страви в холодильнику швидко і рівномірно охолоджуються. За рахунок низької витрати електроенергії цій моделі присвоєно високий клас енергоефективності А +.
 

Please, enter a valid value

tehnopass