TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

БФП Epson L3156 (C11CG86413)

Код скопійований Код: 39828
0.0 з 5.0
Тип пристрою

БФП

Технологія друку

Струменевий друк

Формат

А4

Кількість кольорів

4

Підтримка ОС

Windows

Інтерфейси

USB 2.0

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Epson L3156 

Epson L3156 — це стильний БФП 3-в-1 (принтер, сканер і копір) нового покоління з фронтальними ємностями для поповнення чорнила, чорнильними контейнерами з вбудованим клапаном від випадкового проливання і вдосконаленою системою заправляння «Key Lock». Додатковою перевагою Epson L3156 слугує можливість бездротової роботи з мобільних пристроїв на основі iOS і Android завдяки функції Wi-Fi Direct.

«Key Lock» — унікальна система безпомилкового заправлення чорнила

Процес поповнення чорнильних ємностей став ще зручнішим — контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправлення, яка підходить тільки до одного заправного отвору за принципом ключа із замком.

Клапан «Ink Lock» — жодної краплі повз

Чорнильні контейнери нового покоління обладнані спеціальним вбудованим клапаном, що захищає від випадкового проливання.

Під час встановлення контейнера в отвір для заправляння клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку. Щойно ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан закривається, і чорнило залишається всередині, навіть якщо контейнер перевернутий.

У 25 разів вигідніше, ніж картриджні пристрої

Контейнери з чорнилом коштують у 2.5 рази дешевше, ніж аналогічні картриджі, водночас чорнила в контейнерах вдесятеро більше, ніж у картриджах. Не обмежуйте себе в друкуванні, з «Фабрикою друку Epson» ви отримуєте більше чорнила за менші гроші.

Бездротовий друк з Wi-Fi Direct — просто як один, два, три

Вбудований модуль Wi-Fi Direct дає змогу безпосередньо з'єднати між собою принтер і мобільний пристрій без додаткової проміжної ланки як роутер. Ваш принтер з'явиться в списку доступних бездротових з'єднань — під'єднайтеся до нього, потім запустіть один із застосунків сервісу Epson Connect. Тепер ви можете друкувати фотографії й документи, сканувати зображення на смартфон, стежити за рівнем чорнила й багато іншого.

Програми для бездротової роботи

Скористайтеся застосунками безплатного сервісу Epson Connect для бездротової роботи з мобільних пристроїв на базі iOS і Android. Завантажте відповідну програму на мобільний пристрій: Epson iPrint, Apple — AirPrint, Epson Email Print і Google Cloud Print.

Друкуйте до 3 років без купування витратних матеріалів

Вам не буде потрібно купувати додаткове чорнило, тому що до комплекту поставки вже входить набір контейнерів із чорнилом. Одного набору контейнерів вистачить, щоб роздрукувати до 7500 кольорових і 4500 ч/б документів.

Бездоганно біле оформлення

Цей БФП виготовлений у білому кольорі, що надає йому стильного вигляду і дає змогу чудово вписуватися у світлий інтер'єр.

Фотографії з полями та без

Epson L3156 друкує не тільки чорно-білі та кольорові документи (з графікою), але й чудово справляється з друком фотографій до формату А4. Оригінальне чорнило та технологічна друкувальна головка Epson Micro Piezo забезпечують яскраві кольори та чіткі деталі на фотографіях — як і з полями, так і без (друк у «край»).

Висока якість друку та надійність

Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях із чорнилом ви завжди отримуєте друк чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін експлуатації принтера та роботу без поломок.

Please, enter a valid value

tehnopass