TehnoMarket
063 952 02 20
  • Графік роботи Call-центра

  • Телефонуйте з 09:00 до 18:00


або


Передзвонити мені

Каталог товарів
063 952 02 20

БФП Epson L3151 (C11CG86411)

Код скопійований Код: 41531
0.0 з 5.0
Тип пристрою

БФП

Технологія друку

Струменевий друк

Формат

А4

Кількість кольорів

4

Підтримка ОС

Windows
Mac OS

Інтерфейси

USB 2.0

Самовивіз з магазину "Техномаркет" Безкоштовно

Також вам може сподобатись

Бездротовий друк з Wi-Fi Direct — просто як раз, два, три

Вбудований модуль Wi-Fi Direct дозволяє напряму з'єднати між собою принтер та мобільний пристрій без додаткової проміжної ланки у вигляді роутера. Ваш принтер з'явиться у списку доступних бездротових з'єднань — під’єднайтеся до нього, потім запустіть один з додатків сервісу Epson Connect. Тепер ви можете друкувати фотографії і документи, сканувати зображення на смартфон, стежити за рівнем чорнила та багато іншого.

Додатки для бездротової роботи

Скористайтеся додатками безкоштовного сервісу Epson Connect для бездротової роботи з мобільних пристроїв на базі iOS та Android. Завантажте відповідний додаток на мобільний пристрій: Epson iPrint, Apple – AirPrint, Epson Email Print та Google Cloud Print.

«Key Lock» — унікальна система безпомилкової заправки чорнила

Процес поповнення чорнильних ємностей став ще зручніше — контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправки, яка підходить лише до одного заправного отвору за принципом ключа із замком.

Клапан «Ink Lock» — ні краплі повз

Чорнильні контейнери нового покоління оснащені спеціальним вбудованим клапаном, що захищає від випадкового розливання. При встановленні контейнера в отвір для заправки клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку. Як тільки ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан закривається, і чорнило залишається всередині, навіть якщо контейнер перевернути.

У 25 разів вигідніше ніж картриджні пристрої

Контейнери з чорнилом коштують у 2,5 раза дешевше ніж аналогічні картриджі, при цьому чорнила в контейнерах у 10 разів більше, ніж у картриджах. Не обмежуйте себе у друку, з «Фабрикою друку Epson» ви отримуєте більше чорнила за менші гроші.

Друкуйте до 3-х років без покупки витратних матеріалів

Вам не буде потрібно купувати додаткове чорнило, тому що до комплекту постачання вже входить набір контейнерів з чорнилом. Одного набору контейнерів вистачить для друку до 7500 кольорових і 4500 ч/б документів.

Please, enter a valid value

tehnopass